XXXII EILINIS SEKMADIENIS / XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Lapkričio 12 d., antradienį 15.00 val. išvykstame į Vilnių švęsti šv. Mišias šv. Teresės bažnyčioje Aušros Vartų Globos Atlaidų metu. Šv. Mišios bus aukojamos 17.00 val.

2. Lapkričio 12 d., antradienį minime šv. Juozapatą vyskupą ir kankinį, mūsų parapijos senosios bažnyčios titulinį globėją. Kas tą dieną nevyksta į Vilnių kviečiame kartu švęsti šv. Mišias Pabradėje 17.30 val.

3. Lapkričio 16 d., šeštadienį švenčiame švč. M. Marijos Gailestingumo Motinos iškilmę. Šv. Mišios aukojamos 10.00 val.

4. Lapkričio 16 d., šeštadienį 12.00 val. I Komunijai besiruošiančių vaikų tėvus kviečiame į kasmėnesinį susitikimą. Susitikimo tema: Religinis vaikų ugdymas.

5. Dėkojame už rūpestį mūsų bažnyčios reikmėmis: Dievo Motinos Marijos altorėlio įrengimu bei šildymo išlaidomis.

6. Kviečiame skaityti katalikišką spaudą. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti lapkričio mėnesio Artumos žurnalo numerį.

1. 12 listopada, we wtorek o godz. 15.00 wyjeżdżamy do Wilna do Ostrej Bramy. Mszę św. będziemy sprawowali o godz. 17.00 w kościele św. Teresy.

2. 12 listopada, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika, patrona starego kościoła naszej parafii. Kto w tym dniu nie jedzie do Ostrej Bramy zapraszamy na Mszę św. do kościoła w Podbrodziu na godz. 17.30.

3. 16 listopada, w sobotę obchodzimy uroczystość Matki Bożej Miłosierdzia. Msza św. o godz. 10.00.

4. 16 listopada, w sobotę o godz. 12.00 odbędzie się comiesięczne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Temat spotkania: Religijne wychowanie dzieci.

5. Serdecznie dziękujemy za troskę o nasz kościół, za złożone ofiary na budowę ołtarzyka Matki Bożej oraz ogrzewanie kościoła.