XXX EILINIS SEKMADIENIS / XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymo išlaidoms padengti.

2. Spalio 28 d., trečiadienį švenčiame šv. apaštalų Simono ir Judo Tado šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Kviečiame melstis rožinio malda pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 17.00 val.; antradieniais ir ketvirtadieniais 8.00 val.; šeštadieniais 9.30 val. sekmadieniais 11.30 val.

4. Kitą sekmadienį, lapkričio 1 d. švenčiame Visų Šventųjų iškilmę.

5. Pirmadienį, lapkričio 2 minime visus mirusius. Šv. Mišios aukojamos sekmadienio tvarka: lietuvių kalba 12.00 val. Procesija Pabradės kapinėse 11.15 val.

6. Rašome šv. Mišių intencijas už mirusius Vėlinių oktavai. Šiuo tikslu galima pasinaudoti lapeliais, kuriuos galima rasti spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios.

7. Lapkričio 18 d., trečiadienį 17.00 val. esame kviečiami švęsti šv. Mišias Aušros Vartų Dievo Motinos Globos atlaidų metu. Organizuojame bendrą kelionę 15.00 val. nuo Pabradės bažnyčios. Norinčius vykti kartu kviečiame užsirašyti raštinėje.

8. Jaunimą ir suaugusius kviečiame ruoštis Sutvirtinimo sakramentui. Po šv. Mišių galima kreiptis į Artūrą.

9. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti lapkričio mėnesio Magnificat bei žurnalų Artuma ir Kelionė numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 28 października, w środę obchodzimy święto św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów. Msza św. o godz. 17.30.

3. Zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziałek, środę, piątek o godz. 17.00; we wtorek i czwartek o godz. 8.00; w sobotę i w niedzielę o godz. 9.30.

4. Zapisujemy intencje Mszy św. za zmarłych na Oktawę modlitw za zmarłych w listopadzie. W tym celu można posłużyć się kartkami, które są w gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła.

5. W niedzielę 1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych.

6. W poniedziałek, 2 listopada dzień Wspomnienia wszystkich wiernych zmarłych. Porządek Mszy św. taki jak w niedzielę. Procesja na cmentarzu w Podbrodziu o godz. 11.15.

7. 18 listopada, we środę na godz. 17.00 mamy zaproszenie na Mszę św. uroczystości Odpustowych Opieki Matki Bożej Ostrobramskiej. Organizujemy wspólny wyjazd z Podbrodzia od kościoła o godz. 15.00. Chętnych zapraszamy zapisać się w kancelarii.

8. Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe do przygotowania do sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. można zapisać się u Artura.

9. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można znaleźć nowy numer mszalika Oremus.