XXVI EILINIS SEKMADIENIS / XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rugsėjo 27 d., pirmadienį minime šv. Vincentą Paulietį, kunigą. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Rugsėjo 29 d., trečiadienį švenčiame šv. Mykolo, Gabrieliaus ir Rapolo, arkangelų šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Rugsėjo 30 d., ketvirtadienį minime šv. Jeronimą, kunigą ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Spalio 1 d., penktadienį minime šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresę, mergelę ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 17.30 val. Pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val.

5. Spalio 2 d., šeštadienį minime šv. Angelus Sargus. Šv. Mišios 10.00. Pirmąjį mėnesio šeštadienį po šv. Mišių kalbame Švč. Mergelės Marijos litaniją.

6. Spalio mėnuo yra misijų mėnuo ir Rožinio maldos mėnuo. Rožinio malda meldžiamės: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 17.00 val.; antradieniais, ketvirtadieniais 8.00 val. šeštadieniais 9.30 val., sekmadieniais 11.30 val.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikiškus leidinius. Spaudos stende galima rasti spalio mėnesio Magnificat numerius bei Artumos žurnalus.

8. Artėjant šildymo sezonui maloniai prašome savo aukomis prisidėti prie bažnyčios šildymo išlaidų.

9. Kitą sekmadienį mūsų bažnyčioje svečiuosis Marijos radijo savanoriai ir rinks aukas Marijos radijo išlaikymui.

1. 27 września, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Wincentego a Paolo, kapłana. Msza św. o godz. 17.30.

2. 29 września, w środę obchodzimy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msza św. o godz. 17.30.

3. 30 września, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 8.30.

4. 1 października, w piątek obchodzimy wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła. Msza św. o godz. 17.30. W pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

5. 2 października, w sobotę obchodzimy wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Msza św. o godz. 10.00. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. odmawiamy litanię do Najświętszej Maryi Panny.

6. Październik jest miesiącem misyjnym oraz miesiącem różańcowym. Zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziałki, środy, piątki o godz. 17.00; we wtorki i czwartki o godz. 8.00; w soboty i niedziele o godz. 9.30.

7. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się po Mszy św. w sali parafialnej.

8. Zbliża się sezon grzewczy. Uprzejmie prosimy o wsparcie wydatków ogrzewania naszego kościoła.