XXIX EILINIS SEKMADIENIS / XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Spalio – Švč. Mergelės Marijos Rožinio mėnesį kviečiame melstis rožinį bažnyčiose ar namuose! Mūsų bažnyčioje rožinio pamaldos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio 17.00 val. Šeštadieniais – 9.30 val.

2. Šių metų spalio mėnesį popiežius Pranciškus yra paskelbęs Ypatinguoju Misijų Mėnesiu. Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos klierikai kviečia mus dalyvauti akcijoje „GELBĖJIMO TVARSTIS“. Šios akcijos metu yra renkami būtiniausi medicininiai reikmenys tarnaujantiems Afrikoje misionieriams, kuriems trūksta visko: medicininių tvarsčių, marlių ir pleistrų adatų ir švirkštų, vienkartinių pirštinių, termometrų be gyvsidabrio, vatos ir kitų medicininių reikmenų. Akcija organizuojama iki spalio 28 d.

3. Spalio 22 d., antradienį minime šv. Joną Paulių II popiežių, kurio relikvijas saugojame mūsų bažnyčioje. Šv. Mišių pabaigoje bus galimybė pagerbti šio šventojo relikviją.

4. Bažnyčios raštinėje galima užrašyti mirusius Vėlinių Oktavos paminėjimui. Šiuo tikslu taip pat galima pasinaudoti specialiomis kortelėmis prie išėjimo iš bažnyčios.

5. Lapkričio 1 d. švenčiame Visų Šventųjų iškilmę. Šv. Mišios bus aukojamos sekmadienio tvarka.

6. Lapkričio 2 d. Vėlinių dieną šv. Mišios aukojamos sekmadienio tvarka. Tą dieną procesija Pabradės kapinėse vyks po 10.00 val. šv. Mišių, t.y. apie 11.15 val. lenkų ir lietuvių kalbomis.

7. Lapkričio 12 d. 17.00 val. esame kviečiami švęsti šv. Mišias Vilniuje šv. Teresės bažnyčioje Aušros Vartų Globos Atlaidų metu. Norinčius vykti kartu kviečiame užsirašyti parapijos raštinėje.

8. Lapkričio 16 d. šeštadienį 12.00 val. I Komunijai besiruošiančių vaikų tėvus kviečiame į kasmėnesinį susitikimą.

9. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti lapkričio mėnesio „Magnificat“ numerius.

10. Dėkojame už aukas Dievo Motinos Marijos altorėlio įrengimui mūsų bažnyčioje ir šildymo išlaidoms padengti.

1. W miesiącu Matki Bożej Różańcowej – październiku. Zapraszamy do modlitwy różańcowej w domach i w kościele. W naszym kościele różaniec odmawiamy codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W sobotę o godz. 9.30.

2. Papież ogłosił październik tego roku Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Klerycy seminarium duchownego w Wilnie zapraszają nas do akcji „Opatrunek na ratunek”, podczas której zbierają niezbędny sprzęt medyczny dla misjonarzy posługujących w Afryce, którym brakuje wszystkiego: bandaży, opatrunków, strzykawek i igieł, rękawiczek jednorazowych, plastrów, waty. Akcja trwa do 28 października.

3. 22 października, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża, którego relikwie przechowujemy w naszym kościele. W końcu Mszy św. będzie możliwość uczczenia relikwii św. Papieża.

4. Zapraszamy chętnych do chóru parafialnego, zwłaszcza zapraszamy mężczyzn. Zapraszamy też młodzież i dzieci do scholi parafialnej.

5. W kancelarii kościoła można zapisać zmarłych na Oktawę Wspomnienia wszystkich wiernych zmarłych. W tym celu można też skorzystać ze specjalnych kartek przy wyjściu z kościoła.

6. 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich świętych. Porządek Mszy św. taki jak w niedzielę.

7. 2 listopada w Dzień Wspomnienia wszystkich wiernych zmarłych Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym. Procesja na cmentarz w Podbrodziu odbędzie się po Mszy św. o godz. 10.00 czyli około godz. 11.15 po polsku i po litewsku.

8. 12 listopada jesteśmy zaproszeni do udziału we Mszy św. o godz. 17.00 podczas Odpustów Opieki Matki Bożej w Ostrej Bramie w Wilnie. Chętnych do wspólnej podróży zapraszamy zapisać się w kancelarii parafialnej.

9. 16 listopada, w sobotę o godz. 12.00 odbędzie się comiesięczne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

10. Serdecznie dziękujemy za ofiary na budowę ołtarzyka Matki Bożej w naszym kościele oraz na ogrzewanie kościoła.