XVII EILINIS SEKMADIENIS / XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui. Rugpjūčio antroje pusėje ruošiamės dažyti bažnyčios fasadą, pagal galimybes prašome paremti remonto darbus.

2. Liepos 29 d., trečiadienį minime šv. Mortą. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Liepos 31 d., penktadienį švenčiame šv. Ignaco Lojolos, kunigo ir vienuolio minėjimą. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Rugpjūčio 1 d., šeštadienį minime šv. Alfonsą Mariją Liguorį, vyskupą ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 10.00 val. Po šv. Mišių pirmąjį mėnesio šeštadienį kalbame Švč. Mergelės Marijos litaniją.

5. Rugpjūčio 2 d., sekmadienį yra švenčiamas Švč. Mergelei Marijai, Angelų Karalienei skirtos bažnyčios (Porciunkulės) pašventinimas. Tą dieną įprastomis sąlygomis katedrose arba parapinėse bažnyčiose galima pelnyti visuotinius atlaidus: reikia būti malonės stovyje (nebūti prisirišus prie jokios nuodėmės, atlikus išpažintį ir priėmus šv. Komuniją) sukalbant Tėve mūsų maldą ir Tikėjimo išpažinimą Šventojo Tėvo intencijomis.

6. I Šventos Komunijos iškilmę mūsų parapijoje planuojame švęsti rugsėjo 19 d.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus žurnalų Kelionė ir Artuma numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na utrzymanie kościoła. W drugiej połowie sierpnia planujemy malować fasadę kościoła, w miarę waszych możliwości prosimy o wsparcie remontu naszej świątyni.

2. W środę, 29 lipca obchodzimy wspomnienie św. Marty. Msza św. o godz. 17.30.

3. W piątek, 31 lipca obchodzimy wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera. Msza św. o godz. 17.30.

4. W sobotę, 1 sierpnia obchodzimy wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 10.00. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. odmawiamy litanie do Najświętszej Maryi Panny.

5. W następną niedzielę, 2 sierpnia przypada święto Matki Bożej Anielskiej Porcjunkuli. Tego dnia w katedrach i kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli spełniając zwykłe warunki: będąc w stanie łaski uświęcającej (nie będąc przywiązanym do żadnego grzechu, po spowiedzi i Komunii św.), odmawiając modlitwę Ojcze nasz oraz Wierzę w Boga w intencjach bliskich Ojcu świętemu.

6. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii planowana jest na 19 września.

7. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można znaleźć mszalik Oremus na sierpień.