XVI EILINIS SEKMADIENIS / XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Pirmadienį, liepos 22 d. minime šv. Mariją Magdalietę. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Antradienį, liepos 23 d. minime šv. Brigitą vienuolę ir Europos globėją. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Ketvirtadienį, liepos 25 d. švenčiame šv. ap. Jokūbo šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Penktadienį, liepos 26 d. minime šv. Joakimą ir Oną, švč. Mergelės Marijos tėvus. Šv. Mišios 17.30 val.

5. Kitą sekmadienį, liepos 28 d. po šv. Mišių laiminsime automobilius šaukdamiesi šv. Kristoforo vairuotojų globėjo užtarimo.

6. Rugpjūčio 31 d. šeštadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Šiluvą ir Kryžių kalną. Išvykstame 8.00 val. Užsirašyti į kelionę galima parapijos raštinėje.

7. Kviečiame pažinti ir gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus Magnificat bei žurnalo Artuma numerius.

1. 31 sierpnia w sobotę zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Szydłowa do Sanktuarium Matki Bożej oraz na Górę Krzyży. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisać się na pielgrzymkę można w kancelarii parafialnej.

2. W poniedziałek 22 lipca obchodzimy wspomnienie św. Marii Magdaleny. Msza św. o godz. 17.30.

3. We wtorek 23 lipca przypada wspomnienie św. Brygidy zakonnicy i Patronki Europy. Msza św. o godz. 17.30.

4. We czwartek 25 lipca obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. Msza św. o godz. 17.30.

5. W piątek 26 lipca przypada wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.30.

6. W następną niedzielę 28 lipca po Mszy św. błogosławimy samochody wzywając wstawiennictwa św. Krzysztofa patrona kierowców.