VII EILINIS SEKMADIENIS / VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Vasario 20 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lenkų kalba parapijos salėje.

2. Vasario 22 d., Pelenų trečiadienis, pasninko diena, Gavėnios pradžia. Šv. Mišios 8.30 val. lenkų kalba; 17.30 val. – lietuvių kalba.

3. Vasario 24 d., penktadienį nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Kitą sekmadienį, vasario 26 d. Lietuvos vyskupai skelbia naują pagalbos akciją Ukrainai. Pirmąjį gavėnios sekmadienį visoje Lietuvoje bus renkamos aukos Ukrainai. Mūsų bažnyčioje prie pagrindinių durų yra pagalbos Ukrainai aukų dėžutė, taip pat kito sekmadienio rinkliava bus skirta Ukrainai.

5. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra kovo mėnesio Magnificat mišiolėlis ir naujas Artumos žurnalo numeris.

6. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms padengti.

1. W poniedziałek, 20 lutego w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku polskim w sali parafialnej.

2. 22 lutego środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post. Msza św. o godz. 8.30 w języku polskim, o godz. 17.30 w języku litewskim.

3. 24 lutego, w piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

4. W następną niedzielę, 26 lutego biskupi Litwy ogłosili nową akcję pomocy dla Ukrainy. W pierwszą niedziele Wielkiego Postu na całej Litwie będą zbierane ofiary dla Ukrainy. W naszym kościele przy głównym wejściu jest skrzynka pomocy dla Ukrainy, również taca następnej niedzieli będzie przeznaczona na pomoc dla Ukrainy.

5. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła jest kolejny numer mszalika Oremus na marzec.

6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie i ogrzewanie kościoła.