VII EILINIS SEKMADIENIS / VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą Gamyklos, Architektų, Didlaukio, Bažnyčios, Strazdų, Miškininkų, Pušų, Prienų, Magūnų gatvių gyventojams. Dėkojame už visas Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui, ypač esame dėkingi Alfonsui Ivanauskui, Jonui Tumalavičiui, kurie pagelbėjo suorganizuoti šį sielovadinį apsilankymą ir lydėjo kunigus kalėdojimo metu.

2. Kovo 1 d. yra pirmasis mėnesio penktadienis. Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. Prieš šv. Mišias Švč. Jėzaus Širdies litanija.

3. Šeštadienį, kovo 2 d. Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras kviečia moksleivius nuo 14 metų, į šv. Kazimiero dieną – dienos kelionę, kurioje prisimindami jaunuolį, tapusį šventuoju, ieškosime atsakymų apie mus pačius, mūsų svarbiausias kryptis ir pašaukimus, išgyvensime bendrystę su gausiu bendraamžių būriu ir su šėlsmu švęsime šventojo karalaičio dieną. Daugiau informacijos galima rasti Vilniaus arkivyskupijos interneto svetainėje ir mūsų skelbimų lentoje.

4. KOVO 14 d. (ketvirtadienį) 11.00 val. Ikimokyklinukų mamas kviečiame į susitikimus „KO REIKIA KIEKVIENAI MAMAI?“ Susitikimų metu mamos bus kviečiamos išlaisvinti savo kūrybiškumą ir atsikvėpti nuo rutinos. Mokysis pasirūpinti savimi, kad būtų laimingesnės moterys ir geresnės mamos. Jaukiai ir naudingai sutiks ketvirtadienio dieną tarp bendraminčių prie puodelio arbatos. Pirmasis susitikimas – Pabradės parapijos namuose. Platesnė informacija yra paskelbta mūsų parapijos Facebook paskiroje bei skelbimų lentoje.

1. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie kolędowe dla mieszkańców ulic Gamyklos, Architektų, Didlaukio, Pušų, Strazdų, Magūnų, Prienų, Bažnyčios oraz Miškininkų. Dziękujemy za gościnność, za wszystkie złożone ofiary, szczególne podziękowanie kierujemy dla pana Jonasa Tumalavičiusa, pana Alfonsa Ivanauskasa, którzy pomogli zorganizować te odwiedziny kolędowe.

2. 1 marca przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Przed Mszą św. litania do Najświętszego Serca Jezusowego.

3. 2 marca w sobotę centrum młodzieżowe naszej diecezji zaprasza uczniów od 14 lat na obchody dnia św. Kazimierza. Początek o godz. 13. Przewidziany jest program kulturalny, katecheza, Msza św., gry i zabawy. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

4. 14 marca, w czwartek o godz. 11.00 w naszej sali parafialnej odbędzie się pierwsze spotkanie dla mam wychowujących dzieci w wieku przedszkolnym pod tytułem: „Czego potrzebuje każda mama?” Celem kolejnych spotkań jest pomóc mamom być szczęśliwymi i radosnymi mamami. Szersza informacja jest umieszczona na tablicy ogłoszeń.

5. Zapraszamy do przekazania 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszej parafii. Formularze do wypełnienia oraz rekwizyty można uzyskać w kancelarii i w szklanym pokoju.