VI EILINIS SEKMADIENIS / VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą Sodų, Saulės, Gėlių, Pietų, Šilelio, Įkalnės, Darbininkų, Žaliosios, Lauko gatvių gyventojams. Dėkojame už visas Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui, ypač esame dėkingi Vladui Šarėjui, Anai Rakovskai, Danutai Tomaševskai, kurie pagelbėjo suorganizuoti šį sielovadinį apsilankymą ir lydėjo kunigus kalėdojimo metu.

2. Rytoj, pirmadienį vasario 18 d. po šv. Mišių lankysime Gamyklos gatvės gyventojus vadinamuose Alytaus nameliuose.

3. Antradienį vasario 19 d. vakare po šv. Mišių planuojame kalėdojimą Architektų gatvės 2, 4, 6 namuose.

4. Ketvirtadienį vasario 21 d. vakare po šv. Mišių kunigas kalėdos Architektų gatvės 3, 5, 8, 13 namuose.

5. Penktadienį vasario 22 d. vakare po šv. Mišių lankysime Didlaukio gatvės gyventojus.

6. Šeštadienį vasario 23 d. po 10.00 val. šv. Mišių kalėdosime Bažnyčios, Strazdų, Miškininkų, Pušų, Prienų, Magūnų gatvėse.

7. 2019 m. vasario 22–24 d. Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija organizuoja pašaukimų savaitgalį, į kurį kviečia jaunuolius ir vyrus nuo 17 iki 35 m. Šis savaitgalis – tai gera proga susipažinti su kunigiškuoju pašaukimu ir pasiruošimo kunigystei ypatumais. Daugiau informacijos galima rasti skelbimų lentoje.

8. Kviečiame skirti 2% pajamų mokesčio už 2018 metus mūsų parapijos reikmėms. Pildymo formas bei rekvizitus galima rasti kanceliarijoje bei stikliniame kambaryje.

1. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie kolędowe dla mieszkańców ulic Sodų, Saulės, Gėlių, Pietų, Šilelio, Įkalnės, Darbininkų, Žalioji oraz Lauko. Dziękujemy za gościnność, za wszystkie złożone ofiary, szczególne podziękowanie kierujemy dla pana Vladasa Šarėjusa, pani Anny Rakowskiej, pani Danuty Tomaszewskiej, którzy pomogli zorganizować te odwiedziny kolędowe.

2. Jutro w poniedziałek 18 lutego po Mszy św. odbędzie się kolęda na ulicy Gamyklos w tzw. alituskich domach.

3. We wtorek 19 lutego po Mszy św. wieczorem odbędzie się kolęda na ulicy Architektų w 2, 4, 6 domach.

4. We czwartek 21 lutego po Mszy św. ksiądz będzie kolędował na ulicy Architektų w domach 3, 5, 8, 13.

5. W piątek 22 lutego po Mszy św. wieczorem odbędzie się kolęda na ulicy Didlaukio.

6. W sobotę 23 po Mszy św. o godz. 10.00 będziemy kolędować na ulicach Bažnyčios, Strazdų, Miškininkų, Pušų, Prienų, Magūnų czyli tzw. Michalionkach.

7. W dniach 22-24 lutego seminarium duchowne w Wilnie zaprasza młodzież męską w wieku od 17 do 35 lat na weekend powołaniowy. Uczestnicy trzy dni będą żyli rytmem seminarium, będą mieli okazję zapoznać się z życiem kapłańskim, porozmawiać z klerykami oraz z formatorami seminaryjnymi. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń przy wejściu do kościoła.

8. Zapraszamy do przekazania 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszej parafii. Formularze do wypełnienia oraz rekwizyty można uzyskać w kancelarii i w szklanym pokoju.