V GAVĖNIOS SEKMADIENIS / V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Nuoširdžiai dėkojame visiems padėjusiems suorganizuoti ir dalyvavusiems rekolekcijų metu Kryžiaus Kelyje miesto gatvėmis.

2. Gavėnios laikotarpiu penktadieniais 16.30 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus kelio pamaldose. Pamaldos vyksta lenkų ir lietuvių kalbomis.

3. Dėkojame firmai „Intersurgical“ už pastolius, dėka kurių pavyko nudažyti bažnyčios sienas. Tikimės, kad iki balandžio pabaigos mums pavyks šalia Gailestingojo Jėzaus paveikslo pakabinti šventųjų relikvijas.

4. Dėkojame visiems, kurie jau skyrė 2% pajamų mokesčio už 2018 metus mūsų parapijų reikmėms. Kas dar tokiu būdu paremti mūsų bendruomenes, kviečiame tai padaryti iki Velykų. Pildymo formas ir rekvizitus galima rasti kanceliarijoje bei stikliniame kambaryje.

5. Velykų sekmadienį prasideda Dievo Gailestingumo savaitė, kurios metu meldžiamės už gyvus. Šv. Mišias už savo artimuosius galima užrašyti bažnyčios kanceliarijoje. Nuoširdžiai raginame ir kviečiame!

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować oraz brali udział w Drodze Krzyżowej ulicami miasta podczas rekolekcji wielkopostnych.

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30. Nabożeństwo jest sprawowane po polsku i po litewsku.

3. Serdeczne dziękujemy dla firmy „Intersurgical" za pożyczenie rusztowań przy pomocy których udało się pomalować ściany kościoła. Przewidujemy, że pod koniec kwietnia uda nam się przy obrazie Jezusa Miłosiernego umieścić relikwie świętych.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszych parafii. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby w ten sposób wesprzeć naszą parafie, to prosimy to zrobić do Wielkanocy.

5. W Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy tydzień Miłosierdzia Bożego, podczas którego zapraszamy do modlitwy za żyjących. Intencje na Msze św. za żywych można zapisać w kancelarii. Serdecznie zapraszamy