V EILINIS SEKMADIENIS / V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Vasario 6 ir 13 d. d., pirmadieniais įprastinių pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje nebus. Sekantis susitikimas vyks vasario 20 d.

2. Vasario 6 d., pirmadienį minime šv. Paulių Mikį ir jo draugus, kankinius. Šv. Mišios 17.30 val. Pirmąjį mėnesio pirmadienį po šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį.

3. Vasario 7 d., pirmąjį mėnesio antradienį po 8.30 val. šv. Mišių kalbame Visų Šventųjų litaniją prie mūsų bažnyčioje saugomų šventųjų relikvijų.

4. Vasario 10 d., penktadienį minime šv. Skolastiką, mergelę. Šv. Mišios 17.30 val. Kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val.

5. Vasario 11 d., šeštadienį minime Lurdo Švč. Mergelę Mariją. Šv. Mišios 10.00 val.

6. Vasario 11 d., šeštadienį nuo 18.00 val. lankysime Pušaloto gatvės gyventojus.

7. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms padengti.

1. W poniedziałki 6 i 13 lutego spotkań-rozmów o wierze w świetle Pisma świętego nie będzie. Kolejne spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 lutego o godz. 18.15 w sali parafialnej.

2. 6 lutego, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników. Msza św. o godz. 17.30. W pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. 7 lutego, w pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 odmawiamy litanię do Wszystkich Świętych przy relikwiach świętych.

4. 10 lutego, w piątek obchodzimy wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Msza św. o godz. 17.30. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

5. 11 lutego, w sobotę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Msza św. o godz. 10.00.

6. 11 lutego, w sobotę od godz. 18.00 z wizytą duszpasterską odwiedzimy ulicę Puszaloto.

7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie i ogrzewanie kościoła.