ŠVČ. M. MARIJOS PAĖMIMO Į DANGŲ IŠKILMĖ / UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

1. Rugpjūčio 20 d., penktadienį minime šv. Bernardą, abatą ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Rugpjūčio 21 d., šeštadienį minime šv. Pijų X, popiežių. Šv. Mišios 10.00 val.

3. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikiškus leidinius. Spaudos stende galima rasti rugsėjo mėnesio mišiolėlį Magnificat.

4. Kviečiame pagal galimybes pasidalinti su migrantais šiltesniais drabužiais. Drabužius galima atnešti į bažnyčią arba į Caritas patalpas.

1. 20 sierpnia, w piątek wspominamy św. Bernarda, opata i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 17.30.

2. 21 sierpnia, w sobotę obchodzimy wspomnienie św. Piusa X, papieża. Msza św. o godz. 10.00.

3. W miarę waszych możliwości prosimy okazać pomoc przebywającym u nas migrantom i podzielić się ciepłymi ubraniami. Ubrania można przynieść do kościoła lub do Caritas.