2 katechezė

[ilgas tekstas, paspauskite ant "2 katechezė", kad matytumėte viską]
Garbė Jėzui Kristui! Szc
zęść Boże!

Praėjusią savaitę pražiopsojau katechezę, o tiksliau nespėjau jos paruošti. Nuoširdžiai dėl to atsiprašau Jūsų, gerai?

Kita vertus, manau, kad darbelio turėjote ir vis dar turite, nes kai kurie dar neatsiuntėte man maldos plano. O tai reikia padaryti. OK? ...

Šią savaitę kviečiu Jus susipažinti su Dievo Įsakymais. Jau tą buvome pradėję prieš karantiną. Prisimenat? Kalbėjom, kad svarbiausias įsakymas yra mylėti Dievą ir artimą. Be meilės įsakymas yra tuščias. Tai kaip sportas dėl sporto. Galiu būti raumeningas, stiprus, bet jei nemokėsiu apginti skriaudžiamo žmogaus, tai kas iš tų raumenų? Galiu sakyt, kad nieko nepavogiau, bet jei širdyje turėsiu tiek nemeilės, tiek pavydo, kad jomajo, tai ar tikrai esu švarus? Susprantat ką turiu minty, taip?

Tai va.

Jūsų darbas šiai savaitei

1. pasiskirstyti po 2-3 žmones ir pasirinkti vieną įsakymą.

2. Excelio lentelėje užrezervuoti savo grupei įsakymą.Excelio lentelė rezervacijai

3. Perskaityti viską apie pasirinktą įsakymą iš YOU CAT (yra trys šaltiniai: YOUCAT jaunimui, YOUCAT vaikams, lenkiškas tekstas. Nuskanuota medžiaga patalpinta apačioje).

4. Paruošti plakatą pagal pateiktą pavyzdį. Pavyzdyje geltonai pažymėti darbo turinio komponentai. Norint atlikti šį darbą NEREIKIA artimo kontakto. Kadangi negalite susimatyti ir kartu gyvai atlikti darbo, pagalvokite, kaip tai atlikti nuotoliniu būdu (tai gali būti skaidrės, grafinis piešinis, word kūrybiškai pateikta lentelė, nufilmuota video skambučio medžiaga ar pan.). Darbo atlikimo reikalavimai ir pavyzdys

5. Atsiųsti man į markevic.artur@gmail.com Aš viską pažiūrėsiu, pasidžiaugsiu ir su Jumis pasidalinsiu.

Ir davai susitariam, kad reikia melstis. Už save, už artimus žmonės, už visą pasaulį. Reikia tos maldos. Šv. Mišios facebooke yra, skirkime tam laiko.

Čia yra dar kelios iniciatyvos, kurios gali padėti melstis:

1. Taize gyvai. Facebooke suraskite @Taize 21:30 vyksta tiesioginė maldos transliacija iš Taize. Giesmė irgi yra malda:
2. "Elkimės kaip šviesos vaikai" - tai eventas facebooke, kuriame 9 valandą ryte vyksta "Rytas be mankštos?" pažiūrėkit, gal patiks.

Linkėjimai.
Sėkmės mokantis nuotoliniu būdu. Būkite sveiki

Gal padarom kada katechezę gyvai, ką? Norėčiau Jus pamatyt.

YOUCAT JAUNIMUI

YOUCAT VAIKAMS