KALĖDŲ SKELBIMAI / OGŁOSZENIA BOŻENARODZENIOWE

1. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą ir aukas kalėdojimo metu Molėtų, Karių, Svajonių, Upės, Kranto, Žeimenos, Meškerinės vietovės Inkilų i Liepų gatvių gyventojams.

2. Ypatingai dėkojame p. Irenai Chrapovickai, p. Valentinui Žeimo už pagalbą organizuojant šį sielovadinį apsilankymą.

3. Gruodžio 26 d., pirmadienį švenčiame šv. Stepono, pirmojo kankinio šventę. Šv. Mišios aukojamos sekmadienio tvarka.

4. Gruodžio 27 d., antradienį švenčiame šv. Jono, apaštalo ir evangelisto šventę. Šv. Mišios 8.30 val. Laiminame vyną.

5. Gruodžio 28 d., trečiadienį švenčiame šv. Nekaltųjų vaikelių, kankinių šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Gruodžio 30 d., penktadienį švenčiame šv. Šeimos, Jėzaus, Marijos ir Juozapo šventę. Šv. Mišios 17.30 val. Nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją.

7. Gruodžio 31 d., šeštadienį šv. Mišios bus aukojamos 10.00 val.

8. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms.

9. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra gruodžio mėnesio Magnificat numeris.

1. Dziękujemy za przyjęcie kolędowe oraz za wszystkie złożone ofiary mieszkańcom ulic Molėtų, Karių, Svajonių, Upės, Kranto, Žeimenos, miejscowości Meškerinė ulic Inkilų i Liepų.

2. Szczególne Bóg zapłać dla p. Ireny Chrapowickiej, p. Walentego Żejmo za pomoc w organizowaniu tej kolędy.

3. W poniedziałek, 26 grudnia obchodzimy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. sprawujemy tak jak w niedzielę.

4. 26 grudnia o godz. 9.30 zapraszamy na jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane prze uczniów 4 klasy gimnazjum Żejmiana.

5. We wtorek, 27 grudnia obchodzimy święto św. Jana apostoła i ewangelisty. Msza św. o godz. 8.30. Błogosławimy wino.

6. W środę, 28 grudnia obchodzimy święto św. Młodzianków, męczenników. Msza św. o godz. 17.30.

7. W piątek, 30 grudnia obchodzimy święto św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. o godz. 17.30. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

8. W sobotę, 31 grudnia Msza św. o godz. 10.00.

9. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.