IV GAVĖNIOS SEKMADIENIS/IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Gavėnios laikotarpiu penktadieniais 16.30 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus kelio pamaldose. Pamaldos vyksta lenkų ir lietuvių kalbomis.

2. Gavėnios rekolekcijos mūsų parapijoje vyks balandžio 5-7 dienomis. Balandžio 5 d. kviečiame dalyvauti Kryžiaus kelio pamaldose Pabradės gatvėmis. Kryžiaus kelias prasidės 15.00 val. nuo bažnyčios. Po Kryžiaus kelio bus švenčiamos šv. Mišios. Šeštadienį balandžio 6 d. 15.00 val. vyks sutaikinimo pamaldos, bus galimybė atlikti išpažintį ir 17.30 val. bus švenčiamos šv. Mišios. Su rekolekcijų pamaldų tvarka galima susipažinti skelbimų lentoje, mūsų parapijos interneto svetainėje bei Facebook paskyroje.

3. Kviečiame skirti 2% pajamų mokesčio už 2018 metus mūsų parapijos reikmėms. Pildymo formas bei rekvizitus galima rasti kanceliarijoje bei stikliniame kambaryje.

1. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo jest sprawowane w po polsku i po litewsku.

2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą odbywały się w dniach 5-7 kwietnia. W piątek 5 kwietnia zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami miasta. Początek Drogi Krzyżowej o godz. 15.00 w kościele. W sobotę 6 kwietnia o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne oraz do sakramentu spowiedzi św. O godz. 17.30 będzie sprawowana Msza św. z nauką rekolekcyjną. Porządek nabożeństw rekolekcyjnych można znaleźć na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej naszej parafii oraz na facebook.

3. Zapraszamy do przekazania 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszej parafii. Formularze do wypełnienia oraz rekwizyty można uzyskać w kancelarii i w szklanym pokoju.