IV ADVENTO SEKMADIENIS / IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais ryte 7.00 val. švenčiame Rarotų šv. Mišias, į kurias ypatingai kviečiame vaikus besiruošiančius I Komunijai. Po šv. Mišių kviečiame į parapijos namus pusryčių.

2. Gruodžio 19 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lenkų kalba parapijos salėje.

3. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą ir aukas kalėdojimo metu Šilelio, Vytauto, Naujosios, Saulės, Projekto, Mickevičiaus, Pašto, Strazdų, Prienų, Pušų, Magūnų, Karkažiškių, Bažnyčios, Miškininkų, Keisūnų gatvių gyventojams.

4. Ypatingai dėkojame p. Anai Rakovskai, p. Zofijai Korolkovai, p. Kristinai Kaušinienei, p. Hubertui Franckievič, p. Jonui Tumalavičiui, p. Halinai Fomičiovai už pagalbą organizuojant šį sielovadinį apsilankymą. Nuoširdžiai dėkojame už vaišes kalėdojimo metu p. Elvyrai Ceiko, p. Marijai Kieżun, p. Evelinai Rinkevičienė, p. Irenai Bučelienei, p. Julijai Vaketienei.

5. Šią savaitę antradienį nuo 11.00 val. lankysime Molėtų, Karių, Svajonių, Upės, Kranto, Žeimenos gatvių gyventojus; ketvirtadienį nuo 10.30 val. – Meškerinės vietovės Inkilų i Liepų gatvių gyventojus.

6. Gruodžio 23 d., penktadienį Švč. Sakramento adoracijos nebus. Šv. Mišios 17.30 val.

7. Gruodžio 24 d., šeštadienį Kalėdų išvakarių šv. Mišios lietuvių kalba bus aukojamos 21.30 val., lenkų kalba 20.00 val.

8. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms.

9. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra gruodžio mėnesio Artumos žurnalas ir Magnificat numeris.

1. W czasie Adwentu we wtorki i czwartki o godz. 7.00 sprawujemy Msze św. Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny, na które w sposób szczególny zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. Po Mszy św. zapraszamy na śniadanie do domu parafialnego.

2. 19 grudnia, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku polskim w sali parafialnej.

3. Dziękujemy za przyjęcie kolędowe oraz za wszystkie złożone ofiary mieszkańcom ulic Šilelio, Vytauto, Naujoji, Saulės, Projekto, Mickiewicza, Pašto, Strazdų, Prienų, Pušų, Magūnų, Karkažiškių, Bažnyčios, Miškininkų, Keisūnų.

4. Szczególne Bóg zapłać dla p. Anny Rakowskiej, p. Zofii Korolkowej, p. Krystyny Kaušinienė, p. Huberta Franckiewicza, p. Jonasa Tumalavičiusa, p. Haliny Fomiczowej za pomoc w organizowaniu tej kolędy. Serdecznie dziękujemy za poczęstunek dla p. Elwiry Ceiko, p. Maryi Kieżun, p. Eweliny Rinkevičienė, p. Ireny Bučelienė, p. Julii Vaketienė.

5. W tym tygodniu we wtorek od godz. 11.00 odwiedzimy ulicy Molėtų, Karių, Svajonių, Upės, Kranto, Žeimenos. We czwartek od godz. 10.30 miejscowość Meškerinė ulicy Inkilų i Liepų.

6. W piątek, 23 grudnia Adoracji Najświętszego Sakramentu nie będzie. Msza św. o godz. 17.30.

7. 24 grudnia, w sobotę Msza św. w Wigilię Bożego Narodzenia w języku polskim o godz. 20.00, w języku litewskim o godz. 21.30. W sobotę Mszy św. o godz. 10.00 nie będzie.

8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.