IV ADVENTO SEKMADIENIS / IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Nuoširdžiai dėkojame šiuo mums visiems nelengvu karantino metu už Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui, už šv. Mišių intencijas.

2. Iki gruodžio 24 d. bažnyčia bus atidaryta pirmadienį ir trečiadienį nuo 15.00 val. iki 17.00 val.; antradienį ir ketvirtadienį nuo 8.00 val. iki 10.00 val., Šiomis valandomis galima atlikti Išpažintį, priimti šv. Komuniją, pasimelsti, pasikalbėti su kunigu, užrašyti šv. Mišių intencijas, įsigyti kalėdaičių, Caritas žvakių, kalendorių ir kt.

3. Iki gruodžio 24 d. šv. Mišias švęsime įprastu laiku, tačiau žmonėms bažnyčioje nedalyvaujant: pirmadienį ir trečiadienį 17.30 val.; antradienį ir ketvirtadienį 7.00 val.

4. Gruodžio 24 d. Kalėdų Išvakarių šv. Mišios lietuvių kalba bus transliuojamos 21.30 val., lenkų kalba 20.00 val.

5. Gruodžio 25 ir 26 d.d. šv. Mišios bus aukojamos sekmadienio tvarka: 10.00 val. lenkiškai, 12.00 val. lietuviškai.

6. Visos pamaldos bus transliuojamos mūsų parapijos Facebook paskyroje: Pabradės Švč. Mergelės Marijos, Šeimos Karalienės parapija.

7. Kiekvieną vakarą 20.00 val. muša mūsų bažnyčių varpai kviesdami visus tikinčiuosius užtariant šv. Juozapui melstis už ligonius, gydytojus, slaugytojus ir visus, kuriems šis metas yra ypatingai sunkus.

8. Šiuo nepaprastu laiku ypatingai kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Bažnyčioje spaudos stende galima rasti sausio mėnesio Magnificat bei naujus žurnalų Artuma ir Kelionė numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na kościół w tym trudnym dla nas wszystkich czasie kwarantanny, za intencje Mszy św., za waszą serdeczną troskę o nas.

2. Do 24 grudnia kościół będzie otwarty w poniedziałek i środę od godz. 15.00 do godz. 17.00; we wtorek i czwartek od godz. 8.00 do godz. 10.00. W tym czasie jest możliwość Spowiedzi, Komunii św., osobistej modlitwy, rozmowy z księdzem, zapisania intencji Mszy św., nabycia opłatków, świec Caritasu, kalendarzy idt.

3. Msze św. będą sprawowane o porze zwykłej, ale bez udziału ludzi w kościele: do 24 grudnia we wtorek i czwartek o godz. 7.00; w poniedziałek i środę o godz. 17.30.

4. 24 grudnia Msza św. Wigilii Bożego Narodzenia w języku polskim będzie transmitowana o godz. 20.00, po litewsku o godz. 21.30.

5. 25 i 26 grudnia porządek Mszy św. niedzielny: o godz. 10.00 Msza św. w języku polskim, o godz. 12.00 po litewsku.

6. Wszystkie nabożeństwa są transmitowane na profilu Facebook naszej parafii: Pabradės Švč. Mergelės Marijos, Šeimos Karalienės parapija.

7. Każdego wieczoru o godz. 20.00 biją dzwony naszych kościołów i w ten sposób zapraszają wszystkich wiernych do modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa za chorych, pielęgniarki, lekarzy oraz wszystkich, dla kogo ten czasz jest szczególnie ciężki.