III ADVENTO SEKMADIENIS / III NIEDZIELA ADWENTU

1. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais ryte 7.00 val. švęsime Rarotų šv. Mišias, į kurias ypatingai kviečiame vaikus ypač besiruošiančius I Komunijai. Po šv. Mišių kviečiame į parapijos namus pusryčių.

2. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais vakarinės šv. Mišios nebus aukojamos.

3. Prie išėjimo iš bažnyčios, stikliniame kambaryje galima įsigyti kalėdaičių, kartu kviečiame papuošti šventinį stalą Carito žvakutėmis ir prisidėti prie akcijos „Gerumas mus vienija“.

4. Artėjančių švenčių progą siūlome padaryti vaikams kalėdinę dovaną – kunigo jėzuito Antano Saulaičio parašytą knygelę Kaip pradėti tikėti? kurioje autorius atsako vaikams prieinama kalba į jiems rūpimus tikėjimo klausimus. Kunigo atsakymai gali sudominti taip pat ir suaugusius.

5. Dėkojame už aukas mūsų bažnyčios išlaikymui: Dievo Motinos Marijos altorėlio įrengimui bei šildymo išlaidoms.

6. Kviečiame skaityti katalikišką spaudą. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti sausio mėnesio Magnificat ir naujus žurnalų Kelionė bei Artuma numerius.

1. W czasie Adwentu we wtorki i czwartki o godz. 7.00 będziemy sprawowali Msze św. Roratnie, na które szczególnie zapraszamy dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy św. zapraszamy do domu parafialnego na śniadanie.

2. W Adwencie we wtorki i czwartki wieczorem Msze św. nie będą sprawowane.

3. Z okazji zbliżających się świąt proponujemy jako prezent dla dzieci książkę księdza jezuity Antanasa Saulaitisa Jak zacząć wierzyć? w której autor w sposób dostępny odpowiada na dziecięce pytania dotyczące wiary. Książka w języku litewskim.

4. Przy wyjściu z kościoła w szklanym pokoju można nabyć opłatki. Zapraszamy też włączyć się w akcję „Dobroć nas jednoczy” i upiększyć świąteczny stół świecami z Caritas.

5. Serdecznie dziękujemy za troskę o nasz kościół, za złożone ofiary na budowę ołtarzyka Matki Bożej oraz ogrzewanie kościoła.