II ADVENTO SEKMADIENIS / II NIEDZIELA ADWENTU

1. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais ryte 7.00 val. švenčiame Rarotų šv. Mišias, į kurias ypatingai kviečiame vaikus besiruošiančius I Komunijai. Po šv. Mišių kviečiame į parapijos namus pusryčių.

2. Gruodžio 5 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lietuvių kalba parapijos salėje.

3. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą kalėdojimo metu Įkalnės, Žaliosios, Vasarvietės, Stoties, Klevų, Lauko, Darbininkų gatvių gyventojams. Ypatingai dėkojame p. Vladui Šarėjui ir Juzefui Piurko už pagalbą organizuojant šį sielovadinį apsilankymą.

4. Šią savaitę lankysime antradienį nuo 16.00 val. Mokyklos ir Gaspariškių gatvių gyventojus, trečiadienį nuo 11.00 val. – Padubingės ir Vilniaus (vadinamąjį skruzdėlyną), ketvirtadienį nuo 16.00 val. – Švenčionių ir Vasaros, šeštadienį nuo 10.00 val. Gėlių, Partizanų, Kovo, Vasaros ir Pietų gatvių gyventojus.

5. Gruodžio 8 d., ketvirtadienį švenčiame Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę. Šv. Mišios lietuvių kalba 17.30 val., lenkų kalba 8.30 val.

6. Gruodžio 9 d., penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

7. Gruodžio 10 d. 17.00 val. šeštadienį Advento pamaldos vaikams besiruošiantiems Pirmajai Šv. Komunijai ir jų tėveliams. Tėveliai turės galimybę atlikti Išpažintį.

8. Gruodžio 11 d. III Advento sekmadienį šv. Mišių rinkliava bus skirta mūsų vyskupijos Caritas reikmėms.

9. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms.

10. Po šv. Mišių galima įsigyti kalėdaičių, Carito žvakučių „Gerumas mus vienija“ bei 2023 metų kalendorių.

11. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra gruodžio mėnesio Artumos ir naujas Kelionės žurnalo numeris.

1. W czasie Adwentu we wtorki i czwartki o godz. 7.00 sprawujemy Msze św. Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny, na które w sposób szczególny zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. Po Mszy św. zapraszamy na śniadanie do domu parafialnego.

2. 5 grudnia, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku litewskim w sali parafialnej.

3. Dziękujemy za przyjęcie kolędowe mieszkańcom ulic Įkalnės, Žalioji, Vasarvietės, Stoties, Klevų, Lauko, Darbininkų. Szczególne Bóg zapłać dla p. Vladasa Szarejusa oraz p. Józefa Piórko za pomoc w organizowaniu tej kolędy.

4. W tym tygodniu we wtorek od godz. 16.00 odwiedzimy ulicy Mokyklos i Gaspariškių, w środę od godz. 11.00 ulicy Vilniaus i Padubingės tak zwany Muravejnik, w czwartek od godz. 16.00 ulicy Švenčionių i Vasaros przy żydowskim cmentarzu, w sobotę od godz. 10.00 ulicy Gėlių, Partizanų, Kovo, Vasaros i Pietų.

5. W czwartek 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. w języku polskim o godz. 8.30, w języku litewsku o godz. 17.30.

6. W piątek, 9 grudnia zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

7. 10 grudnia, w sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo Adwentowe dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Dla rodziców będzie możliwość przystąpienia do sakramentu Spowiedzi.

8. 11 grudnia, w III Niedzielę Adwentu ofiary Mszy św. będą przeznaczone na działalność Caritas naszej diecezji.

9. Po Mszy św. można nabyć opłatki, świece Caritasu „Dobro nas łączy” oraz kalendarze na 2023 rok.

10. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.