II ADVENTO SEKMADIENIS / II NIEDZIELA ADWENTU

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymo išlaidoms padengti.

2. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 val. aukojame Rarotų šv. Mišias Švč. M. Marijos garbei. 6:30 giedamos Marijos valandos. Kitų šv. Mišių tomis dienomis nėra.

3. Gruodžio 7 d., pirmąjį mėnesio pirmadienį po 17.30 val. šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį.

4. Gruodžio 8 d., antradienį švenčiame Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę. Šv. Mišios bus aukojamos 7.00 val. ryto.

5. Po šv. Mišių galima įsigyti kalėdaičių, Caritas žvakių „Gerumas mus vienija“ bei 2021 metų kalendorių.

6. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti gruodžio mėnesio Magnificat bei naujus žurnalų Artuma ir Kelionė numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. W czasie Adwentu we wtorki i czwartki o godz. 7.00 sprawujemy Msze św. Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny. Przed Mszą św. o
godz. 6.30 śpiewamy godzinki Najświętszej Maryi Panny.

3. 7 grudnia, w pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. o godz. 17.30 odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. We wtorek, 8 grudnia obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 7.00 rano.

5. Po Mszy św. można nabyć opłatki, świece Caritasu „Dobro nas łączy" oraz kalendarze na 2021 rok.