I ADVENTO SEKMADIENIS / I NIEDZIELA ADWENTU

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymo išlaidoms padengti.

2. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 val. aukojame Rarotų šv. Mišias Švč. M. Marijos garbei. Kitų šv. Mišių tomis dienomis nėra.

3. Lapkričio 30 d. pirmadienį švenčiame šv. Andriejaus, apaštalo šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Gruodžio 2 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį, 17.30 val. šv. Mišias aukojame už mūsų parapijos geradarius.

5. Gruodžio 4 d., pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Gruodžio 5 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį, po 10.00 val. šv. Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

7. Po šv. Mišių galima įsigyti kalėdaičių, Caritas žvakių „Gerumas mus vienija“, taip 2021 m. kalendorių.

8. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti gruodžio mėnesio Magnificat bei naujus žurnalų Artuma ir Kelionė numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. W czasie Adwentu we wtorki i czwartki o godz. 7.00 sprawujemy Msze św. Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny.

3. W poniedziałek, 30 listopada obchodzimy święto św. Andrzeja, apostoła. Msza św. o godz. 17.30.

4. 2 grudnia, w środę, Mszę św. o godz. 17.30 sprawujemy na dobroczyńców naszej parafii.

5. 4 grudnia, w pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

6. 5 grudnia, w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00 litania do Najświętszej Maryi Panny.

7. Po Mszy św. można nabyć opłatki, świece Caritasu „Dobroć nas jednoczy" oraz kalendarze na 2021 rok.