XXVIII EILINIS SEKMADIENIS / XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios remonto ir šildymo išlaidoms padengti.

2. Spalio 15 d., ketvirtadienį minime šv. Jėzaus Teresę, mergelę ir Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 8.30 val.

3. Spalio 17 d., šeštadienį minime šv. Ignacą Antiochietį, vyskupą ir kankinį. Šv. Mišios 10.00 val.

4. Spalio mėnesį kviečiame melstis rožinio malda. Mūsų bažnyčioje rožinį kalbame pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 17.00 val.; antradieniais ir ketvirtadieniais 8.00 val.; šeštadieniais 9.30 val. sekmadieniais 11.30 val.

5. Rašome šv. Mišių intencijas už mirusius Vėlinių oktavai. Šiuo tikslu galima pasinaudoti lapeliais, kuriuos galima rasti spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios.

6. Lapkričio 18 d., trečiadienį 17.00 val. esame kviečiami švęsti šv. Mišias Aušros Vartų Dievo Motinos Globos atlaidų metu. Organizuojame bendrą kelionę 15.00 val. nuo Pabradės bažnyčios. Norinčius vykti kartu kviečiame užsirašyti raštinėje.

7. Jaunimą ir suaugusius kviečiame ruoštis Sutvirtinimo sakramentui. Po šv. Mišių galima kreiptis į Artūrą.

8. Dėl ypatingų šių metų aplinkybių daugiau priimti vaikų ruoštis I Komunijai nebegalime. Susidomėjusius kviečiame kreiptis kitų metų rugsėjį.

9. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus žurnalų Artuma ir Kelionė numerius.

10. Šiandien vyksta rinkimai į Lietuvos Seimą. Bažnyčia moko, kad išrinkti tuos, kurie mums atstovauja ir kuria įstatymus, – garbinga kiekvieno krikščionio artimo meilės pareiga. Kaip rašė šv. Jonas Paulius II, „Bažnyčia vertina demokratiją kaip sistemą, kuri garantuoja piliečiams teisę dalyvauti politinėje veikloje, ir valdomiesiems laiduoja galimybę rinkti savo vadovus, taip pat – kai to reikia – taikiu būdu juos pakeisti kitais“.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na remont kościoła oraz na ogrzewanie kościoła.

2. 15 października, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 8.30.

3. 17 października, w sobotę obchodzimy wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 10.00.

4. W październiku gromadzimy się na modlitwie różańcowej. W kościele różaniec odmawiamy w poniedziałek, środę, piątek o godz. 17.00; we wtorek i czwartek o godz. 8.00; w sobotę i w niedzielę o godz. 9.30.

5. Zapisujemy intencje Mszy św. za zmarłych na Oktawę modlitw za zmarłych w listopadzie. W tym celu można posłużyć się kartkami, które są w gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła.

6. 18 listopada, we środę na godz. 17.00 mamy zaproszenie na Mszę św. w czasie uroczystości Odpustowych Opieki Matki Bożej Ostrobramskiej. Organizujemy wspólny wyjazd z Podbrodzia od kościoła o godz. 15.00. Chętnych zapraszamy zapisać się w kancelarii.

7. Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe do przygotowania do sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. można zapisać się u Artura.

8. Dzisiaj odbywają się wybory do Sejmu Republiki Litewskiej. Kościół naucza, że wybieranie tych, którzy nas reprezentują i tworzą prawa jest zaszczytnym, chrześcijańskim obowiązkiem miłości bliźniego. Św. Jan Paweł II napisał: „Kościół docenia demokrację jako system, który zapewnia udział obywateli w decyzjach politycznych i rządzonym gwarantuje możliwość wyboru oraz kontrolowania własnych rządów, a także — kiedy należy to uczynić — zastępowania ich w sposób pokojowy innymi”.