XXV EILINIS SEKMADIENIS / XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rugsėjo 20 d., antradienį minime šv. Andriejų Kim Taegoną, kunigą, ir kitus Korėjos kankinius. Šv. Mišios 8.30 val.

2. Rugsėjo 21 d., trečiadienį švenčiame šv. Mato, apaštalo ir evangelisto šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Rugsėjo 23 d., penktadienį minime šv. Pijų Pietrelčinietį, kunigą. Šv. Mišios 17.30 val. Nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją.

4. Kviečiame užrašyti vaikus pasiruošimui Pirmajai šv. Komunijai, o jaunimą ir suaugusius Sutvirtinimo Sakramentui. Užsirašyti galima pas kunigus arba katechetus.

5. Pirmas susitikimas su Pirmos Komunijos vaikų tėvais vyks rugsėjo 25 d. po 12.00 val. šv. Mišių. Pirmas susitikimas su Sutvirtinimo sakramento kandidatais vyks spalio 2 d. po 12.00 val. šv. Mišių.

6. Spaudos stende yra nauji Artumos ir Kelionės žurnalų numeriai bei spalio mėnesio Magnificat mišiolėlis.

7. Maloniai prašome paremti artėjančias bažnyčios ir parapijos namų šildymo sezono išlaidas.

1. 20 września, we wtorek obchodzimy wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Msza św. o godz. 8.30.

2. 21 września, w środę obchodzimy święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. Msza św. o godz. 17.30.

3. 23 września, w piątek obchodzimy wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Msza św. o godz. 17.30. Od godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4. Zapisujemy dzieci do przygotowania do Pierwszej Komunii św., a młodzież i dorosłych do Sakramentu Bierzmowania. Zapisać się można u księży lub katechetów.

5. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 25 września po Mszy św. polskiej; dla kandydatów do Bierzmowania – 2 października po Mszy św. litewskiej.

6. Uprzejmie prosimy o wsparcie nadchodzących wydatków ogrzewania kościoła i domu parafialnego.