XXV EILINIS SEKMADIENIS / XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų jautrumą ir paramą pabėgėliams.

2. Rugsėjo 20 d., pirmadienį minime šv. Andriejų Kim Taegoną, kunigą, ir kitus Korėjos kankinius. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Rugsėjo 21 d., antradienį švenčiame šv. Mato, apaštalo ir evangelisto šventę. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Rugsėjo 23 d., ketvirtadienį minime šv. Pijų Pietrelčinietį, kunigą ir vienuolį. Šv. Mišios 8.30 val.

5. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikiškus leidinius. Spaudos stende galima rasti spalio mėnesio Magnificat numerius.

6. Registruoti vaikus pasiruošimui Pirmajai šv. Komunijai, o jaunimą ir suaugusius Sutvirtinimo Sakramentui. Užsirašyti galima zakristijoje arba raštinėje.

7. Organizacinis susitikimas su tėvais, kurių vaikai šiais metais ketina ruoštis Pirmajai šv. Komunijai yra numatomas sekmadienį, rugsėjo 26 d. 11.00 val. parapijos salėje.

1. Serdecznie dziękujemy za waszą wrażliwość i wszelką okazaną pomoc dla uchodźców.

2. 20 września, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Msza św. o godz. 17.30.

3. 21 września, we wtorek obchodzimy święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. Msza św. o godz. 8.30.

4. 23 września, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Msza św. o godz. 8.30.

5. Zapisujemy dzieci do przygotowania do Pierwszej Komunii św. oraz młodzież i osoby dorosłe do przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. można się zgłaszać do zakrystii lub do kancelarii przy wyjściu z kościoła.

6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 26 września o godz. 11.00 w sali parafialnej.