XXIV EILINIS SEKMADIENIS / XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios remonto darbams.

2. Rugsėjo 14 d., pirmadienį švenčiame Šv. Kryžiaus Išaukštinimo šventę. Šv. Mišios aukojamos 17.30 val.

3. Rugsėjo 15 d., antradienį minime Švč. Mergelę Mariją Sopulingąją. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Pirmos Šventos Komunijos iškilmę mūsų parapijoje švęsime šį šeštadienį, rugsėjo 19 d.: 12.00 val. lietuvių kalba, 10.00 val. lenkų. I Išpažintis – šį penktadienį, rugsėjo 18 d. 15.00 lenkų grupei, 16.00 val. – lietuvių.

5. Vaikų ruošimo Pirmajai šv. Komunijai registraciją pradėsime rugsėjo 20 d., sekmadienį, po šv. Mišių.

6. Kviečiame jaunimą ir suaugusius ruoštis Sutvirtinimo sakramentui. Po šv. Mišių galima kreiptis į Artūrą.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naują žurnalo Kelionė numerį bei spalio mėn. Magnificat.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na remont kościoła.

2. 14 września, w poniedziałek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża świętego. Msza św. o godz. 17.30.

3. We wtorek, 15 września obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Msza św. o godz. 8.30.

4. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii będzie sprawowana w sobotę, 19 września: o godz. 10.00 po polsku, o godz. 12.00 – po litewsku; I Spowiedź 18 września dla polskiej grupy o godz. 15.00, dla litewskiej – o godz. 16.00.

5. Rejestrację dzieci do przygotowania do Pierwszej Komunii św. rozpoczniemy w niedzielę, 20 września po Mszy św.

6. Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe do przygotowania do sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. zapisać się można u Artura.