XXII EILINIS SEKMADIENIS / XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rugsėjo 1 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį šv. Mišiose 17.30 val. meldžiamės už mūsų parapijos geradarius. Taip pat pirmąją mokslo metų dieną prašome Dievo palaimos mokytojams, mokiniams ir jų tėvams.

2. Rugsėjo 2 d., pirmąjį mėnesio ketvirtadienį po 8.30 šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos už Eucharistijos Dovaną malda.

3. Rugsėjo 3 d. pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento Adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Rugsėjo 4 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį 9.20 val. giedame Švč. M. Marijos valandas. Po 10.00 val. šv. Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

5. Rugsėjo 7 d., antradienį organizuojame piligriminę kelionę į Trakus, į Švč. Mergelės Marijos Gimimo Atlaidus. Išvykstame iš Pabradės 8.00 val. Užsirašyti į kelionę galima zakristijoje.

6. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikiškus leidinius. Spaudos stende galima rasti rugsėjo mėnesio mišiolėlį Magnificat.

7. Kviečiame pagal galimybes pasidalinti su migrantais šiltesniais drabužiais. Drabužius galima atnešti į bažnyčią arba į Caritas patalpas.

1. 1 września, w pierwszą środę miesiąca we Mszy św. o godz. 17.30 modlimy się za dobroczyńców naszej parafii. W pierwszy dzień Nowego Roku szkolnego modlimy się za nauczycieli, uczniów i ich rodziców.

2. 2 września, w pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziękczynna za Dar Eucharystii.

3. 3 września, w pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

4. 4 września, w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.20 śpiewamy Godzinki Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 10.00 litania do Najświętszej Maryi Panny.

5. 7 września, we wtorek organizujemy pielgrzymkę do Trok na Odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Wyjazd z Podbrodzia od kościoła o godz. 8.00. Zapisać się na pielgrzymkę można w zakrystii.

6. W miarę waszych możliwości prosimy okazać pomoc przebywającym u nas migrantom i podzielić się ciepłymi ubraniami. Ubrania można przynieść do kościoła lub do Caritas.