XXII EILINIS SEKMADIENIS / XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Norinčius aktyviau dalyvauti šv. Mišių šventime kviečiame įsijungti į parapijos chorą, ypač kviečiame vyrus savo balsais sustiprinti mūsų chorą. Taip pat kviečiame vaikus ir jaunimą burtis į vaikų ir jaunimo chorelį. Po šv. Mišių galima kreiptis į vargonininkę.

2. Rytoj, rugsėjo 2 d. pradedame naujus Mokslo metus. Šv. Mišios „Ryto“ gimnazijai bus švenčiamos 9.00 val., „Žeimienos“ gimnazijai 10.30 val.

3. Su naujais mokslo metais pradedame ruošti vaikus Eucharistijos (I Komunijos) ir Sutaikinimo sakramentams bei jaunimą Sutvirtinim sakramentui. Pasiruošimui kviečiame taip pat ir suaugusius, kurie dar nėra priėmę Sutvirtinimo, nebuvo I Komunijos ar nėra pakrikštyti. Jei bus poreikis bursime atskiras pasiruošimo grupes suaugusiems.

4. Rugsėjo 6 d. švenčiame Pirmąjį mėnesio Penktadienį. Švč. Sakramento Adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30.

5. Rugsėjo 22-29 d.d. yra organizuojama piligriminė kelionė į Maltą. Piligrimus lydės mūsų parapijoje tarnavęs kun. Dovydas Grigaliūnas. Daugiau informacijos galima rasti skelbimų lentoje.

1. Zapraszamy chętnych do chóru parafialnego, zwłaszcza zapraszamy mężczyzn. Zapraszamy też młodzież i dzieci do scholi parafialnej.

2. Jutro 2 września rozpoczynamy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla gimnazjum „Żejmiana” o godz. 10.30, dla gimnazjum „Ryto” o godz. 9.00.

3. Z początkiem roku szkolnego rozpoczynamy też przygotowanie do Sakramentów świętych Eucharystii (I Komunii) i Bierzmowania. Zapisać się do przygotowania można u Artura, Roberta albo u księży. Zapraszamy też do przygotowania osoby dorosłe, które nie są bierzmowane albo nie przystąpili do I Komunii lub nie są ochrzczone.

4. 6 września przypada I Piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

5. W dniach 22-29 września jest organizowana pielgrzymka do Malty, podczas której pielgrzymom będzie towarzyszył ks. Dovydas Grigaliūnas były wikary naszej parafii. Więcej informacji można uzyskać na tablicy ogłoszeń.