XXI EILINIS SEKMADIENIS / XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rugpjūčio 22 d., pirmadienį švenčiame Švč. Mergelės Marijos Karalienės minėjimą. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Rugpjūčio 24 d., trečiadienį švenčiame šv. Baltramiejaus, apaštalo šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Rugpjūčio 27 d., šeštadienį minime šv. Moniką. Šv. Mišios 10.00 val.

4. Rugsėjo 3 d., šeštadienį nuoširdžiai kviečiame jaunimą dalyvauti tradiciniame piligriminiame žygyje į Trakus.

5. Rugsėjo 5 d., pirmadienį organizuojame piligrimine kelione autobusu į Trakų Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus. Iš Pabradės išvykstame 8.00 val. Užsirašyti į kelionę galima bažnyčios raštinėje.

1. 22 sierpnia, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. Msza św. o godz. 17.30.

2. 24 sierpnia, w środę obchodzimy święto św. Bartłomieja, apostoła. Msza św. o godz. 17.30.

3. 27 sierpnia, w sobotę obchodzimy wspomnienie św. Moniki. Msza św. o godz. 10.00.

4. Święciański oddział rejonowy ZPL 27 sierpnia zaprasza na XXIV Festyn Kultury Polskiej „Nad brzegiem Żejmiany”. Początek Festynu o godz. 17.00 przy Centrum Kultury.

5. 3 września, w sobotę z Ostrej Bramy wyrusza piesza pielgrzymka młodzieżowa do Trok na odpust Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału.

6. 5 września, w poniedziałek zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Trok. Wyjazd z Podbrodzia o godz. 8.00. Na pielgrzymkę można zapisać się w kancelarii kościoła.