XX EILINIS SEKMADIENIS / XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Norinčius aktyviau dalyvauti šv. Mišių šventime kviečiame įsijungti į parapijos chorą, ypač kviečiame vyrus savo balsais sustiprinti mūsų chorą.

2. Šeštadienį, rugpjūčio 24 d. švenčiame šv. Baltramiejaus šventę. Šv. Mišios 10.00 val.

3. Rugsėjo 22-29 d.d. yra organizuojama piligriminė kelionė į Maltą. Piligrimus lydės mūsų parapijoje tarnavęs kun. Dovydas Grigaliūnas. Daugiau informacijos galima rasti skelbimų lentoje.

4. Kviečiame pažinti ir gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus Magnificat numerius.

1. Zapraszamy chętnych do chóru parafialnego, zwłaszcza zapraszamy mężczyzn.

2. W sobotę 24 sierpnia obchodzimy święto św. Bartłomieja. Msza św. o godz. 10.00.

3. Również w sobotę 24 sierpnia o godz. 16.00 przy Centrum Kultury w Podbrodziu odbędzie się kolejny Festyn Kultury Polskiej „Nad brzegiem żejmiany”.

4. W dniach 22-29 września jest organizowana pielgrzymka do Malty, podczas której pielgrzymom będzie towarzyszył ks. Dovydas Grigaliūnas były wikary naszej parafii. Więcej informacji można uzyskać na tablicy ogłoszeń.