XVIII EILINIS SEKMADIENIS / XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rugpjūčio 2 d., pirmąjį mėnesio pirmadienį po 17.30 val. šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį.

2. Rugpjūčio 3 d., pirmąjį mėnesio antradienį po 8.30 val. šv. Mišių kalbame Visų Šventųjų litaniją.

3. Rugpjūčio 4 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį 17.30 val. šv. Mišiose meldžiamės už mūsų parapijos geradarius.

4. Rugpjūčio 5 d., pirmąjį mėnesio ketvirtadienį po 8.30 šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos už Eucharistijos Dovaną malda.

5. Penktadienį, rugpjūčio 6 d. švenčiame Kristaus Atsimainymo šventę. Šv. Mišios 17.30 val. Pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento Adoracija nuo 15.00 val.

6. Rugpjūčio 7 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį 9.20 val. giedame Švč. M. Marijos valandas. Po 10.00 val. šv. Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

7. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende šalia raštinės galima rasti rugpjūčio mėn. Magnificat mišiolėlį.

1. 2 sierpnia, w pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. o godz. 17.30 koronka do Miłosierdzia Bożego.

2. 3 sierpnia, w pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 litania do Wszystkich Świętych.

3. 4 sierpnia, w pierwszą środę miesiąca Msza św. o godz. 17.30 za dobroczyńców naszej parafii.

4. 5 sierpnia, w pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziękczynna za Dar Eucharystii.

5. W piątek, 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 17.30. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

6. 7 sierpnia, w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.20 śpiewamy Godzinki Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 10.00 litania do Najświętszej Maryi Panny.