XV EILINIS SEKMADIENIS / XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Penktadienį, liepos 16 d. minime Karmelio kalno Švč. Mergelę Mariją (Škaplierinę). Šv. Mišios 17.30 val.

2. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende šalia raštinės galima rasti liepos mėn. Magnificat bei naujus vasaros Artumos žurnalo numerius.

1. Dzisiaj, 11 lipca, w niedzielę w kościele w Korkożyszkach odbędzie się odsłonięcie tablic pamiątkowych ks. Józefa Legowicza wybitnego proboszcza parafii Korkożyskiej, naukowca oraz działacza oświeceniowego. Z tej okazji po Mszy św. o godz. 12.00 w krótkiej konferencji będzie przedstawiona postać ks. Józefa Legowicza oraz historia parafii Korkożyskiej. Po Mszy św. i konferencji wszystkich zapraszamy na wspólną Agape (wspólny poczęstunek)!

2. W piątek, 16 lipca obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). Msza św. o godz. 17.30.