XIII EILINIS SEKMADIENIS / XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios išlaikymui, ypač stogo remontui, kuris jau kainavo virš pusantro tūkstančio eurų ir, deja, dar nėra pabaigtas. Pagal galimybę kviečiame paremti mūsų bažnyčios pastato remonto išlaidas.

2. Pirmadienį, birželio 29 d. švenčiame šv. ap. Petro ir Pauliaus iškilmę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Pirmąjį mėnesio trečiadienį, liepos 1 d. meldžiamės už mūsų parapijos geradarius. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Pirmąjį mėnesio ketvirtadienį, liepos 2 d. po šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos malda už Eucharistijos dovaną. Šv. Mišios 8.30 val.

5. Pirmąjį mėnesio penktadienį, liepos 3 d. Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. Adoracijos metu galimybė atlikti Išpažintį. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Pirmąjį mėnesio šeštadienį, liepos 4 d. po šv. Mišių Švč. M. Marijos litanija. Šv. Mišios 10.00 val.

7. Liepos 5 d., sekmadienį švenčiame Švč. M. Marijos Šeimos Karalienės mūsų parapijos titulo atlaidus. Šv. Mišias aukos kun. Francišek Jusiel, Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos generalinis sekretorius.

8. I Šventos Komunijos iškilmę mūsų parapijoje planuojame švęsti rugsėjo 19 d.

9. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti liepos mėnesio Magnificat, naujus žurnalų Kelionė ir Artuma numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na kościół. Remont dachu już kosztował ponad półtora tysiąca euro i jeszcze nie został skończony. Prosimy w miarę możliwości o wsparcie wydatków remontu budynku kościoła.

2. W poniedziałek, 29 czerwca obchodzimy Uroczystość św. ap. Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 17.30.

3. W pierwszą środę miesiąca, 1 lipca modlimy się za dobrodziejów naszej parafii. Msza św. o godz. 17.30.

4. W pierwszy czwartek miesiąca, 2 lipca po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziękczynna za dar Eucharystii. Msza św. o godz. 8.30.

5. W pierwszy piątek miesiąca, 3 lipca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Podczas adoracji możliwość Spowiedzi. Msza św. o godz. 17.30.

6. W pierwszą sobotę miesiąca, 4 lipca po Mszy św. litania do Matki Bożej. Msza św. o godz. 10.00.

7. 5 lipca, w niedzielę sprawujemy Uroczystość odpustową tytułu naszej parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodziny. Mszę św. będzie sprawował ks. Franciszek Jusiel sekretarz generalny seminarium duchownego św. Józefa w Wilnie.

8. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii planowana jest na 19 września.