VII EILINIS SEKMADIENIS / VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymui.

2. Vasario 22 d., antradienį švenčiame šv. Petro, apaštalo, Sosto šventę. Šv. Mišios 8.30 val.

3. Vasario 23 d., trečiadienį minime Šv. Polikarpą, vyskupą ir kankinį. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Vasario 25 d., penktadienį nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją pašaukimų į dvasinį luomą intencija. Šv. Mišios 17.30 val.

5. Maloniai prašome skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį už 2021 metus mūsų parapijos reikmėms. Nuo šių metų popieriniai prašymai nebus nagrinėjami. Vienintelis galimas būdas pateikti prašymą yra tik elektroninis. Mūsų parapijos rekvizitus galima rasti internetiniame puslapyje www.pabradesparapija.lt arba bažnyčios raštinėje.

6. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti kovo mėn. Magnificat, bei naujus Artumos žurnalų numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 22 lutego, we wtorek obchodzimy święto katedry św. Piotra Apostoła. Msza św. o godz. 8.30.

3. 23 lutego, w środę wspominamy św. Polikarpa, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 17.30.

4. 25 lutego, w piątek od godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. Msza św. o godz. 17.30.

5. Uprzejmie prosimy o przeznaczenie 1,2 % podatku dochodowego za rok 2021 na potrzeby naszej parafii. Od tego roku nie ma możliwości składania wniosków w formie papierowej. Jedyna możliwa forma jest tylko elektroniczna. Rekwizyty naszej parafii można znaleźć na stronie internetowej www.pabradesparapija.lt lub uzyskać w kancelarii.

6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W gablocie przy wyjściu z kościoła można znaleźć mszalik Oremus na marzec oraz kilka numerów magazynu Miłujcie się.