VII EILINIS SEKMADIENIS / VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Vasario 26 d. yra Pelenų trečiadienis, pradedame Gavėnios laikotarpį. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Gavėnios metu kiekvieną penktadienį 16.30 val. vyks Kryžiaus kelio pamaldos.

3. Gavėnios rekolekcijos mūsų parapijoje vyks kovo 20-22 d.d.

4. Kovo 7 d. Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras kviečia moksleivius nuo 14 m. atvykti į Atradimų dieną, kurios tema yra Įmanoma misija. Daugiau informacijos galima rasti skelbimų lentoje.

5. Šį pavasarį pirmą kartą Lietuvoje viešai bus perskaitytas Šventasis Raštas nuo pradžios iki pabaigos. Šis nepertraukiamas skaitymas vyks kovo 22–28 dienomis Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje Vilniuje. Kad visa Biblija būtų perskaityta, prireiks daugiau nei tūkstančio skaitovų savanorių. Norinčius kviečiame įsijungti į šią akciją. Registracija prasidės vasario 22 d. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.Biblija2020.lt

6. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus žurnalo Artuma, vasario ir kovo mėnesių Magnificat, bei jėzuitų leidžiamo Laiškai bičiuliams numerius.

7. Kviečiame skirti 2% pajamų mokesčio už 2019 metus mūsų parapijos reikmėms. Pildymo formas ir rekvizitus galima rasti prie išėjimo iš bažnyčios.

1. 26 lutego jest środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post. Msza św. o godz. 17.30.

2. W czasie Wielkiego Postu nabożeństwo drogi Krzyżowej będzie się odbywało w każdy piątek o godz. 16.30.

3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą się odbywały 20-22 marca.

4. 7 marca, w sobotę Centrum młodzieżowe archidiecezji wileńskiej zaprasza młodzież od 14 lat na dzień Odkryć, którego temat jest Misja możliwa. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

5. 22-28 marca po raz pierwszy na Litwie w Wilnie w kościele Matki Bożej Pocieszenia będzie publicznie nieprzerwanie czytane całe Pismo Święte. Do tej akcji trzeba ponad tysiąc wolontariuszy. Serdecznie zapraszamy chętnych włączyć się w czytanie Słowa Bożego. Rejestracja rozpocznie się 22 lutego. Więcej informacji można uzyskać w Internecie na stronie www.Biblija2020.lt

6. Przy wyjściu z kościoła można znaleźć nowy numer mszalika Oremus na marzec.

7. Prosimy o przekazanie 2% podatku dochodowego za rok 2019 na rzecz naszej parafii. Formularze oraz wzór wypełnienia można znaleźć przy wyjściu z kościoła.