VI EILINIS SEKMADIENIS / VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymui.

2. Vasario 14 d., pirmadienį švenčiame šv. Kirilo, vienuolio ir Metodijaus, vyskupo – Europos globėjų šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Vasario 15 d., antradienį minime pal. Mykolą Sopočko, kunigą, kurio relikvijas turime mūsų bažnyčioje. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Vasario 18 d., penktadienį Nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją pašaukimų į dvasinį luomą intencija. Šv. Mišios 17.30 val.

5. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti kovo mėn. Magnificat, bei naujus Artuma ir Kelionė žurnalų numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 14 lutego, w poniedziałek obchodzimy święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy. Msza św. o godz. 17.30.

3. 15 lutego, we wtorek wspominamy bł. Michała Sopoćkę, kapłana, którego relikwie przechowujemy w naszym kościele. Msza św. o godz. 8.30.

4. 18 lutego, w piątek od godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. Msza św. o godz. 17.30.

5. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W gablocie przy wyjściu z kościoła można znaleźć mszalik Oremus na marzec oraz kilka numerów magazynu Miłujcie się.