ŠVENTOSIOS DVASIOS ATSIUNTIMO IŠKILMĖ / ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Pirmadienį, gegužės 29 d. minime Švč. Mergelę Mariją, Bažnyčios Motiną. Šv. Mišios 17.30 val.

2. Trečiadienį, gegužės 31 d. švenčiame Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo šventę. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Ketvirtadienį, birželio 1 d. švenčiame Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus, Aukščiausiojo ir Amžinojo Kunigo šventę. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Ketvirtadienį pradedame Švč. Jėzaus Širdies garbei skirtą mėnesį. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje bus švenčiamos kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki šeštadienio po Šv. Mišių.

5. Birželio 2 d. pirmasis mėnesio penktadienis. Kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Birželio 3 d., šeštadienį mūsų parapijoje vaikų Pirmosios Šv. Komunijos šventė. Šv. Mišios lietuvių kalba bus aukojamos 12.00 val., lenkų kalba 10.00 val.

7. Birželio 4 d., sekmadienį švenčiame Švč. Trejybės iškilmę ir Tėvo Dieną. Sekmadienį šv. Mišiose meldžiamės už gyvus tėvus, o birželio 5 d., pirmadienį už mirusius.

8. Birželio 10 d.. kitą šeštadienį 12.00 val. mūsų bažnyčioje šv. Mišias aukos ir Sutvirtinimo Sakramentą teiks vysk. Darius Trijonis.

9. Birželio 17 d., šeštadienį Arnionių koplyčioje 12.00 val. bus aukojamos šv. Mišios, o po šv. Mišių vyks Vilniaus bernardinų bažnyčios giedojimo mokyklos choro „Šv. Pranciškaus paukšteliai“ koncertas. Maloniai kviečiame!

10. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra nauji Artumos ir Kelionės žurnalų numeriai.

1. W poniedziałek, 29 maja obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 17.30.

2. W środę, 31 maja obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.30.

3. 1 czerwca, w czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msza św. o godz. 8.30.

4. W czwartek rozpoczynamy miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Jezusowego. Nabożeństwa czerwcowe będą sprawowane codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św.

5. 2 czerwca, pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

6. 3 czerwca, w sobotę w naszej parafii sprawujemy święto Pierwszej Komunii św. Msza św. po polsku o godz. 10.00, po litewsku o godz. 12.00.

7. 4 czerwca, w niedzielę obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy oraz Dzień Ojca. W niedzielę modlimy się za żyjących ojców, a w poniedziałek 5 czerwca za zmarłych.

8. 10 czerwca, w następną sobotę Mszę św. o godz. 12.00 będzie sprawował ks. bp Darius Trijonis oraz udzieli sakramentu bierzmowania.

9. 17 czerwca, w sobotę w kaplicy w Ornianach będzie sprawowana Msza św. o godz. 12.00, a po Mszy św. odbędzie się koncert scholii wileńskiej parafii bernardyńskiej. Serdecznie zapraszamy.

10. W sierpniu jest organizowana pielgrzymka do Gruzji. Więcej informacji można znaleźć na tablic ogłoszeń.