ŠEŠTINĖS / WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Gegužės 31 d., antradienį švenčiame Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo šventę. Šv. Mišios – 8.30 val.

2. Birželio 1 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį šv. Mišias 17.30 val. aukojame už mūsų parapijos geradarius.

3. Birželio mėnesį ypatingu būdu garbiname Švč. Jėzaus Širdį. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyks šiokiadieniais nuo pirmadienio iki šeštadienio po šv. Mišių.

4. Birželio 3 d., penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val.

5. Birželio 4 d., šeštadienį mūsų bažnyčioje vyks vaikų I Komunijos šventė. Šv. Mišios bus aukojamos 9.00 val. lenkų kalba, 11.00 ir 13.00 val. lietuvių kalba.

6. Birželio 4 d., šeštadienį švenčiame Šv. Dvasios Atsiuntimo iškilmės išvakares. Šv. Mišios 19.00 val.

7. Birželio 5 d., sekmadienį švenčiame Sekmines, Šv. Dvasios Atsiuntimo iškilmę ir Tėvo dieną. Sekmadienį meldžiamės už gyvus tėvus, o pirmadienį, birželio 6 d. – už mirusius.

1. 31 maja, we wtorek obchodzimy Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 8.30.

2. 1 czerwca, w pierwszą środę miesiąca Mszę św. o godz. 17.30 sprawujemy na dobroczyńców naszej parafii.

3. W czerwcu w sposób szczególny czcimy Najświętsze Serce Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele będą sprawowane w dni powszednie od poniedziałku do soboty po Mszy św.

4. 3 czerwca, w piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

5. 4 czerwca, w sobotę w naszym kościele będzie święto I Komunii dzieci. Msza św. w języku polskim o godz. 9.00, po litewsku o godz. 11.00 i o godz. 13.00.

6. 4 czerwca, w sobotę sprawujemy Wigilię uroczystości Zesłania Ducha św. Msza św. o godz. 19.00.

7. 5 czerwca, w niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha św. oraz na Litwie Dzień Ojca. W niedzielę modlimy się za żywych ojców, a w poniedziałek, 6 czerwca za zmarłych.

8. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można znaleźć czerwcowy numer mszalika Oremus.