KRISTAUS KRIKŠTO ŠVENTĖ / ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Sausio 9 d., pirmadienį 18.15 val. kviečiame į pokalbių apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje susitikimą. Susitikimas vyks lenkų kalba parapijos salėje.

2. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą ir aukas kalėdojimo metu Arnionių, Fabriko skg., Vilniaus, Gamyklos, Tylioji, Pakalnės, Taikos, Smėlio, Statybininkų, Malūno gatvių gyventojams.

3. Ypatingai dėkojame p. Irenai Šestakovskai, p. Irenai Kulevič, p. Danutai Vitkovskai, p. Teresei Kerul, p. Jonui Tumalavičiui už pagalbą organizuojant šį sielovadinį apsilankymą. Nuoširdžiai dėkojame už vaišes kalėdojimo metu p. Eleonorai Čepulkovskienei, p. Danutai Vitkovskai, p. Teresei Kerul, p. Janinai Vitkevič, p. Beatai Zajankovskienei.

4. Šią savaitę sausio 10 d. antradienį nuo 10.30 val. lankysime Vilniaus gatvės daugiabučių (Pentagono) gyventojus; sausio 11 d. trečiadienį nuo 17.00 val. Architektų g. gyventojus; sausio 12 d. ketvirtadienį nuo 13.00 val. – Paupio, Malūno, Perėjimo gatvių gyventojus; sausio 14 d. šeštadienį nuo 11.00 val. Bajorėlių ir Meškerinės gatvių gyventojus.

5. Sausio 13 d., penktadienį nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją. Šv. Mišios 17.30 val.

6. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms.

7. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra sausio mėnesio Artumos žurnalai ir sausio mėn. Magnificat numeris.

1. 9 stycznia, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie-rozmowę o wierze w świetle Pisma świętego. Spotkanie odbędzie się w języku polskim w sali parafialnej.

2. 13 stycznia w piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

3. Dziękujemy za przyjęcie kolędowe oraz za wszystkie złożone ofiary mieszkańcom ulic Arnionių, Fabriko skg., Vilniaus, Gamyklos, Tylioji, Pakalnės, Taikos, Smėlio, Statybininkų, Malūno.

4. Szczególne Bóg zapłać dla p. Ireny Szestakowskiej, p. Ireny Kulewicz, p. Danuty Witkowskiej, p. Teresy Kierul, p. Jonasa Tumalavičiusa, za pomoc w organizowaniu tej kolędy. Serdecznie dziękujemy za poczęstunek dla p. Eleonory Czepułkowskiej, p. Danuty Witkowskiej, p. Teresy Kierul, p. Janiny Witkiewicz, p. Beaty Zajankowskiene.

5. W tym tygodniu planujemy kolędę 10 stycznia we wtorek od godz. 10.30 na ulicy Vilniaus bloki wielomieszkaniowe (tzw. Pentagon), 11 stycznia we środę od godz. 17.00 na ulicy Architektų, 12 stycznia w czwartek od godz. 13.00 na ulicach Malūno, Paupio, Perėjimo, 14 stycznia w sobotę od godz. 11.00 na ulicach Bajorėlių, Meškerinės.

6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.