IV GAVĖNIOS SEKMADIENIS / IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kiekvieną Gavėnios penktadienį 16.30 val. kviečiame į Kryžiaus kelio pamaldas.

2. Gavėnios metu sekmadieniais 11.30 val. kviečiame kartu giedoti Graudžius verksmus.

3. Penktadienį, kovo 19 d. švenčiame šv. Juozapo, Švč. Mergelės Marijos sužadėtinio, iškilmę. Šv. Mišios 17.30 val.

4. Šv. Mišias mūsų parapijos Facebook paskyroje transliuojame tik sekmadieniais.

5. Kiekvieną vakarą 20.00 val. muša mūsų bažnyčių varpai kviesdami visus tikinčiuosius užtariant šv. Juozapui melstis už ligonius, gydytojus, slaugytojus ir visus, kuriems šis metas yra ypatingai sunkus.

6. Šiuo nepaprastu laiku ypatingai kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Bažnyčioje spaudos stende galima rasti kovo mėnesio žurnalų Artuma ir Kelionė numerius bei kunigų seminarijos Teesie leidinį.

7. Kviečiame skirti 1,2% pajamų mokesčio už 2020 metus mūsų parapijos reikmėms. Pildymo formas su įrašytais mūsų parapijos rekvizitais galima paimti raštinėje arba rasti prie išėjimo iš bažnyčios.

1. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30.

2. W czasie Wielkiego Postu w każdą sobotę o godz. 9.20 śpiewamy Godzinki Męki Pańskiej, w niedzielę, o godz. 9.30 Gorzkie Żale.

3. W piątek, 19 marca obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 17.30.

4. Msze św. na Facebooku transmitujemy tylko w niedziele.

5. Każdego wieczoru o godz. 20.00 biją dzwony naszych kościołów i w ten sposób zapraszają wszystkich wiernych do modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa za chorych, pielęgniarki, lekarzy oraz wszystkich, dla kogo ten czasz jest szczególnie ciężki.

6. Prosimy o przekazanie 1,2% podatku dochodowego za rok 2020 na rzecz naszej parafii. Formularze z wpisanymi rekwizytami naszej parafii można odebrać w kancelarii lub znaleźć przy wyjściu z kościoła.