IV GAVĖNIOS SEKMADIENIS / IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Brangūs parapijiečiai,

Kviečiame melstis kartu visiems pasiliekant namuose. Karantino metu Pabradės Švč. M. Marijos Šeimos Karalienės bažnyčioje šv. Mišios yra aukojamos įprastine tvarka, tačiau nedalyvaujant tikintiesiems. Tam, kad visi kaip viena šeima galėtume vienytis maldoje bendromis mūsų visų intencijomis šv. Mišios yra transliuojamos mūsų parapijos Facebook paskyroje.

Labai prašome ne tik dalintis šia informacija su kuo didesniu parapijiečių skaičiumi, bet ir pagelbėti vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nesinaudoja internetu, dalyvauti transliuojamose šv. Mišiose.

Kviečiame rašyti savo maldos prašymus Facebook paskyroje. Komentaruose užrašytus Jūsų maldų prašymus stengsimės perskaityti visuotinėje maldoje.

Šv. Mišių intencijas galima užsakyti telefonu, el. paštu adresu: pabradesparapija@gmail.com arba įdėti į specialią bažnyčioje patalpintą dėžutę. Prašome ant lapelių aiškiai užrašyti savo intenciją (už gyvus ar už mirusius) ir nurodyti datą kada pageidaujate, kad būtų paaukotos šv. Mišios. Yra galimybė paaukoti už šv. Mišias darant pavedimą į parapijos sąskaitą: Pabradės Švč. Mergelės Marijos Šeimos Karalienės parapija a/s LT54 7300 0101 3982 7300 AB Swedbank bankas. Pavedimo paskirtyje parašykite: AUKA (šv. Mišių data).

Bažnyčiai yra atidaryta asmeniniai maldai nuo 12.00 iki 15.00 val. Tomis valandomis galima atlikti išpažintį arba pasikalbėti su kunigu. Pagal galimybes dėl išpažinties ar pokalbio kviečiame pirmiausiai susitarti telefonu, kad galėtume Jums užtikrinti kiek įmanoma saugias susitikimo sąlygas.

Mes ieškome galimybių, kaip naujomis sąlygomis išgyventi šį laiką tikėjimo ir maldos vienybėje, o kartu nekelti pavojaus Jūsų sveikatai ir saugumui. Jei turite kokių nors pasiūlymų ar sielovadinių pageidavimų, prašome kreiptis telefonu arba el. paštu.

- Kiekvieną vakarą 20.00 val. muša mūsų bažnyčių varpai kviesdami visus tikinčiuosius užtariant šv. Juozapui melstis už ligonius, gydytojus, slaugytojus ir visus, kuriems šis metas yra ypatingai sunkus.

- Kovo 25 d. trečiadienį švenčiame Viešpaties Apsireiškimo Švč. M. Marijai iškilmę.

- Penktadienį, kovo 27 d. 16.30 val. kviečiame dalyvauti Kryžiaus kelio pamaldų transmisijoje.

Drodzy Parafianie,

Pozostając w domach również możemy się razem modlić. W czasie kwarantanny w kościele Matki Bożej Królowej Rodziny w Podbrodziu Msze Święte odprawiane są według zwykłego porządku, ale bez udziału wiernych. Abyśmy jako jedna wspólnota parafialna mogli się łączyć w modlitwie w naszych wspólnych intencjach, Msze Święte z naszego kościoła są transmitowane na naszym profilu na FB.

Bardzo prosimy, aby nie tylko przekazać jak największej liczbie parafian informację, ale także pomóc osobom starszym, które nie korzystają z Internetu w dostępie do Mszy Świętych transmitowanych w mediach.

Zachęcamy do przekazywania nam swoich intencji modlitewnych. Można to czynić przed Mszą Św. za pomocą FB. Intencje, które zostaną zapisane w komentarzach postaramy się odczytać w czasie modlitwy wiernych.

Intencje Mszy Świętych można zamawiać telefonicznie, mailowo na adres: pabradesparapija@gmail.com lub złożyć je w kościele do specjalnie ustawionego pudełka. Prosimy o zapisanie na kartce intencji z podaną datą, w której chcecie by Msza Święta była odprawiona. Jest możliwość złożenia ofiary pieniężnej na konto: Pabradės Švč. Mergelės Marijos Šeimos Karalienės parapija, AB SWEDBANK, nr. konta LT54 7300 0101 3982 7300 W tytule przelewu prosimy wpisać: AUKA i (DATA mszy)

Kościół jest otwarty na indywidualną modlitwę od 12.00 do 15.00. W tym czasie też można odbyć spowiedź lub porozmawiać z kapłanami. W miarę możliwości w sprawie spowiedzi lub rozmowy prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, byśmy mogli zapewnić Wam jak najbezpieczniejsze warunki spotkania.

Szukamy sposobu na to, by w nowych warunkach przeżyć ten czas łącząc się w wierze i modlitwie razem, a jednocześnie nie narażać Waszego zdrowia i bezpieczeństwa. Jeżeli macie jakieś własne sugestie, potrzeby duszpasterskie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

- Każdego wieczoru o godz. 20.00 biją dzwony naszych kościołów i w ten sposób zapraszają wszystkich wiernych do modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa o uwolnienie od klęski pandemii.

- 25 marca, we środę obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. transmitowana o godz. 17.30.

- W piątek, 27 marca zapraszamy na transmisję Drogi Krzyżowej o godz. 16.30.