III GAVĖNIOS SEKMADIENIS / III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kiekvieną Gavėnios penktadienį 16.30 val. kviečiame į Kryžiaus kelio pamaldas.

2. Gavėnios metu sekmadieniais 11.30 val. kviečiame kartu giedoti Graudžius verksmus.

3. Šv. Mišias mūsų parapijos Facebook paskyroje transliuojame tik sekmadieniais.

4. Kiekvieną vakarą 20.00 val. muša mūsų bažnyčių varpai kviesdami visus tikinčiuosius užtariant šv. Juozapui melstis už ligonius, gydytojus, slaugytojus ir visus, kuriems šis metas yra ypatingai sunkus.

5. Šiuo nepaprastu laiku ypatingai kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Bažnyčioje spaudos stende galima rasti kovo mėnesio Magnificat, naujus žurnalų Artuma ir Kelionė numerius bei kunigų seminarijos Teesie leidinį.

6. Kviečiame skirti 1,2% pajamų mokesčio už 2020 metus mūsų parapijos reikmėms. Pildymo formas su įrašytais mūsų parapijos rekvizitais galima paimti raštinėje arba rasti prie išėjimo iš bažnyčios.

7. Lietuvos vyskupai numatė laipsniško sugrįžimo prie įprasto Mišių šventimo tris scenarijus pagal naujų susirgimų skaičių 100 tūkst. gyv. per 14 d.: > 500 pamaldos neatnaujinamos; 500–200 – atnaujinamos su griežtesniais apribojimais; <200 taikomi įprastiniai apribojimai). Dėl to turime stebėti susirgimų statistiką mūsų savivaldybėje ir prisiderinti prie šių ribojimų. Bet kuriuo atveju mūsų bažnyčia visuomet lieka atvira asmeninei maldai, o šv. Mišios ir toliau aukojamos įprastu laiku už Jus ir Jūsų intencijomis.

1. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30.

2. W czasie Wielkiego Postu w każdą sobotę o godz. 9.20 śpiewamy Godzinki Męki Pańskiej, w niedzielę, o godz. 9.30 Gorzkie Żale.

3. Msze św. na Facebooku transmitujemy tylko w niedziele.

4. Każdego wieczoru o godz. 20.00 biją dzwony naszych kościołów i w ten sposób zapraszają wszystkich wiernych do modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa za chorych, pielęgniarki, lekarzy oraz wszystkich, dla kogo ten czasz jest szczególnie ciężki.

5. Prosimy o przekazanie 1,2% podatku dochodowego za rok 2020 na rzecz naszej parafii. Formularze z wpisanymi rekwizytami naszej parafii można odebrać w kancelarii lub znaleźć przy wyjściu z kościoła.

6. Zgodnie z zaleceniami biskupów Litwy w czasie pandemii powracamy do zwykłego sprawowania Mszy Świętych według trzech scenariuszy, w zależności od liczby zachorowań na Covid -19 w naszym samorządzie. Jeżeli liczba zachorowań jest większa niż 500 w ciągu ostatnich 14 dni na 100 tyś. mieszkańców, wierni nie powinni uczestniczyć we Mszy Świętej, z wyjątkiem Mszy pogrzebowej. Tam, gdzie liczba zachorowań wynosi od 200 do 500 – Msze święte z udziałem wiernych odbywają się z zastosowaniem surowych środków ostrożności. Prosimy o uważne śledzenie liczby zakażeń w naszym rejonie i stosowanie się do zaleceń. Niezależnie od sytuacji epidemiologicznej, przypominamy, że kościół zawsze pozostaje otwarty dla osobistej modlitwy, a Msze Święte będą nadal sprawowane zgodnie z waszymi intencjami w zwykłym czasie.