III EILINIS SEKMADIENIS / III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymui.

2. Sausio 24 d., pirmadienį minime šv. Pranciškų Salezą, vyskupą, Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 17.30 val.

3. Sausio 25 d., antradienį švenčiame šv. Pauliaus, apaštalo, Atsivertimo šventę, baigiame maldų už krikščionių vienybę aštuondienį. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Sausio 26 d., trečiadienį minime šv. Timotiejų ir Titą, vyskupus. Šv. Mišios 17.30 val.

5. Sausio 27 d., ketvirtadienį minime pal. Jurgį Matulaitį, vyskupą, kurio relikvijas turime mūsų bažnyčioje. Šv. Mišios 8.30 val.

6. Sausio 28 d., penktadienį minime šv. Tomą Akvinietį, kunigą, Bažnyčios mokytoją. Šv. Mišios 17.30 val.

7. Lietuvos vyskupai prašo visų parapijų tikinčiųjų kassavaitinėje Švč. Sakramento adoracijoje melsti naujų pašaukimų. Mūsų parapijoje adoracija pašaukimų intencija vyks kiekvieną penktadienį nuo 15.00 val.

8. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti vasario mėn. Magnificat, sausio mėn. Artumos žurnalus ir naują žurnalo Kelionė numerį.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 24 stycznia, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy. Msza św. o godz. 17.30.

3. 25 stycznia, we wtorek obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, kończymy oktawę modlitw o jedność chrześcijan. Msza św. o godz. 8.30.

4. 26 stycznia, w środę obchodzimy wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa. Msza św. o godz. 17.30.

5. 27 stycznia, w czwartek wspominamy bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, którego relikwie przechowujemy w naszym kościele. Msza św. o godz. 8.30.

6. 28 stycznia, w piątek obchodzimy wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 17.30.

7. Biskupi Litwy proszą wiernych każdej parafii o cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W naszym kościele adoracja w intencji powołań będzie się odbywała piątkami od godz. 15.00.

8. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła można znaleźć mszalik Oremus na luty.