III ADVENTO SEKMADIENIS / III NIEDZIELA ADWENTU

1. Advento metu antradieniais ir ketvirtadieniais ryte 7.00 val. švenčiame Rarotų šv. Mišias, į kurias ypatingai kviečiame vaikus besiruošiančius I Komunijai. Po šv. Mišių kviečiame į parapijos namus pusryčių.

2. Gruodžio 12 d., pirmadienį po šv. Mišių įprasto susitikimo prie Šv. Rašto nebus, kadangi 17.00 val. vyks šventė prie miesto eglės.

3. Nuoširdžiai dėkojame už svetingumą ir aukas kalėdojimo metu Mokyklos, Gaspariškių, Vilniaus, Padubingės, Švenčionių, Vasaros, Gėlių, Partizanų, Kovo, Pietų, Sodų, Naujoji gatvių gyventojams.

4. Ypatingai dėkojame p. Anai Rakovskai, p. Vladislavai Urbanovič, p. Janinai Moroz už pagalbą organizuojant šį sielovadinį apsilankymą. Nuoširdžiai dėkojame už vaišes kalėdojimo metu p. Anai Vitkovskai, p. Danutai Tomaševič, p. Anai Lavrinovič.

5. Šią savaitę lankysime antradienį nuo 14.00 val. Šilelio, Vytauto, Projekto, Saulės, Naujoji (tuos namus, kurių dar neaplankėme) gatvių gyventojus, trečiadienį nuo 11.00 val. – Pašto ir Mickevičiaus; ketvirtadienį nuo 11.00 val. – Strazdų, Prienų, Pušų, Magūnų, Karkažiškių, Bažnyčios, Miškininkų; šeštadienį nuo 12.00 val. Keisūnų gatvių gyventojus.

6. Gruodžio 16 d., penktadienį kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

7. Gruodžio 17 d. 17.00 val. šeštadienį Advento pamaldos jaunimui ir suaugusiems besiruošiantiems Sutvirtinimo sakramentui.

8. Dėkojame už visas aukas mūsų bažnyčios išlaikymui ir šildymo išlaidoms.

9. Po šv. Mišių galima įsigyti kalėdaičių, Carito žvakučių „Gerumas mus vienija“ bei 2023 metų kalendorių.

10. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios yra gruodžio mėnesio Artumos ir naujas Kelionės žurnalo numeris.

1. W czasie Adwentu we wtorki i czwartki o godz. 7.00 sprawujemy Msze św. Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny, na które w sposób szczególny zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. Po Mszy św. zapraszamy na śniadanie do domu parafialnego.

2. 12 grudnia, w poniedziałek spotkania wokół Biblii nie będzie, ponieważ o 17.00 jest przewidziane zapalenie choinki w Podbrodziu.

3. Dziękujemy za przyjęcie kolędowe oraz za wszystkie złożone ofiary mieszkańcom ulic Mokyklos, Gaspariškių, Vilniaus, Padubingės, Švenčionių, Vasaros, Gėlių, Partizanų, Kovo, Pietų, Sodų, Naujoji.

4. Szczególne Bóg zapłać dla p. Anny Rakowskiej, p. Władysławy Urbanowicz, p. Janiny Moroz za pomoc w organizowaniu tej kolędy. Serdecznie dziękujemy za poczęstunek dla p. Anny Witkowskiej, p. Danuty Tomaszewicz, p. Anny Ławrynowicz.

5. W tym tygodniu we wtorek od godz. 14.00 odwiedzimy ulicy Šilelio, Vytauto, Naujoji (domy w których nie byliśmy), Saulės i Projekto. W środę od godz. 11.00 – ulicy Mickiewicza i Pašto, w czwartek od godz. 11.00 – ulicy Strazdų, Prienų, Pušų, Magūnų, Karkažiškių, Bažnyčios, Miškininkų. W sobotę od godz. 12.00 – ulicę Keisūnų.

6. W piątek, 16 grudnia zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

7. 17 grudnia, w sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo Adwentowe dla młodzieży i dorosłych przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

8. Po Mszy św. można nabyć opłatki, świece Caritasu „Dobro nas łączy” oraz kalendarze na 2023 rok.

9. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.