I ADVENTO SEKMADIENIS / I NIEDZIELA ADWENTU

1. Advento metu Rarotų šv. Mišios bus aukojamos antradieniais ir ketvirtadieniais 7.00 val. Po šv. Mišių kviečiame pusryčių į parapijos salę.

2. Iki šv. Kalėdų vyksta kasmetinė Caritas akcija „Gerumas mus vienija“. Paaukoti pagalbai vargstantiems ir gauti dovanų Caritas žvakelę galima mūsų bažnyčioje stikliniame kambaryje.

3. Antradienį, lapkričio 30 d. švenčiame šv. Andriejaus, apaštalo šventę. Šv. Mišios 8.30 val.

4. Gruodžio 1 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį šv. Mišias 17.30 val. aukojame už mūsų parapijos geradarius.

5. Gruodžio 2 d., kviečiame į Rarotų šv. Mišias 7.00 val.

6. Gruodžio 3 d., pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 val. Šv. Mišios 17.30 val.

7. Gruodžio 4 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį 9.20 val. giedame Marijos valandas. Šv. Mišios 10.00 val., po šv. Mišių kalbame Švč. Mergelės Marijos litaniją.

8. Gruodžio 4 d., šeštadienį Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarija kviečia į knygos „Šventojo Jono Pauliaus II žinia Bažnyčiai, pasauliui ir Lietuvai“ pristatymą. Pristatyme dalyvaus J. Em. Kard. A. J. Bačkis, prof. P. Subačius, prof. V. Ališauskas, prof. A. Streikus. Renginys prasidės 10.00 val. šv. Mišių auka, kuriai vadovaus J. Em. Kard. A. J. Bačkis.

9. Kitą sekmadienį, gruodžio 5 d. mūsų bažnyčioje svečiuosis Marijos radijo savanoriai ir rinks aukas Marijos radijo išlaikymui.

10. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti lapkričio mėnesio Artumos žurnalą bei gruodžio mėnesio Magnificat.

11. Dėkojame, kad savo aukomis prisidedate prie bažnyčios išlaikymo.

1. W Adwencie Msze św. roratnie sprawujemy we wtorki i czwartki o godz. 7.00. Po Mszy św. zapraszamy na śniadanie do sali parafialnej.

2. Do Bożego Narodzenia trwa coroczna akcja Caritasu „Dobroć nas jednoczy". Ofiarować potrzebującym oraz otrzymać w prezencie świecę Caritasu można w naszym kościele w szklanym pokoju.

3. We wtorek, 30 listopada obchodzimy święto św. Andrzeja, apostoła. Msza św. o godz. 8.30.

4. 1 grudnia, w pierwszą środę miesiąca Mszę św. o godz. 17.30 sprawujemy na dobrodziejów naszej parafii.

5. W czwartek, 2 grudnia zapraszamy na Roraty o godz. 7.00.

6. 3 grudnia, w pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Msza św. o godz. 17.30.

7. 4 grudnia, w pierwszą sobotę miesiąca śpiewamy godzinki Najświętszej Maryi Panny o godz. 9.20. Msza św. o godz. 10.00, po Mszy św. odmawiamy litanię Loretańską.

8. 4 grudnia, w sobotę Wileńskie seminarium duchowne św. Józefa zaprasza na promocję książki „Przesłanie św. Jana Pawła II dla Kościoła, świata i Litwy". W prezentacji biorą udział J. E. ks. kard. A. J. Bačkis, prof. P. Subačius, prof. V. Ališauskas, prof. A. Streikus. O godz. 10.00 ks. kard. A. J. Bačkis będzie przewodniczył Mszy św. Po Mszy św. prezentacja książki.

9. W następną niedzielę, 5 grudnia w naszym kościele wolontariusze Radia Maria będą zbierać ofiary na utrzymanie radia.

10. W gablocie z prasą przy wyjściu z kościoła jest grudniowy numer mszalika Oremus.

11. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie kościoła.