DIEVO GIMDYTOJOS IŠKILMĖ / UROCZYSTOŚĆ BOŻEJ RODZICIELKI

1. Sausio 2 d., pirmąjį mėnesio pirmadienį po 17.30 val. šv. Mišių kalbame Dievo Gailestingumo vainikėlį. 18.15 val. kviečiame į pokalbį apie tikėjimą Šv. Rašto šviesoje, kuris vyks parapijos salėje lietuvių kalba.

2. Sausio 3 d., pirmąjį mėnesio antradienį po 8.30 val. šv. Mišių kalbame Visų Šventųjų litaniją prie Gailestingojo Jėzaus paveikslo.

3. Sausio 4 d., pirmąjį mėnesio trečiadienį šv. Mišios 17.30 val. aukojamos už mūsų parapijos geradarius.

4. Sausio 5 d., pirmąjį mėnesio ketvirtadienį po 8.30 šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos už Eucharistijos dovaną malda.

5. Sausio 6 d., penktadienį švenčiame Kristaus Apsireiškimo (Trijų Karalių) iškilmę, laiminame kreidą. Šv. Mišios 17.30 val. lietuvių kalba, 8.30 val. – lenkų kalba. Pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Sakramento adoraciją nuo 15.00 val.

6. Sausio 7 d., pirmąjį mėnesio šeštadienį 9.20 val. giedame Švč. M. Marijos valandas. Po 10.00 val. šv. Mišių kalbame Švč. M. Marijos litaniją.

7. Šią savaitę kalėdojimas vyks antradienį nuo 10.30 val. Arnionių g. (išskyrus daugiabučius) ir Fabriko skg.; trečiadienį nuo 11.00 val. Vilniaus g. (išskyrus Pentagoną), ketvirtadienį nuo 10.00 val. Gamyklos ir Arnionių (daugiabučiai) gatvėse; šeštadienį nuo 11.00 val. Tylioji, Pakalnės, Taikos, Smėlio, Statybininkų, Malūno gatvėse.

8. Spaudos stende yra sausio mėnesio Magnificat mišiolėlis.

9. Nuoširdžiai dėkojame už visas aukas bažnyčios ir parapijos namų šildymo išlaidoms padengti.

1. 2 stycznia, w pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. o godz. 17.30. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.15 zapraszamy do sali parafialnej na spotkanie wokół Biblii. Spotkanie odbędzie się w języku litewskim.

2. 3 stycznia, w pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 odmawiamy litanię do Wszystkich świętych przy obrazie Jezusa Miłosiernego.

3. 4 stycznia, w pierwszą środę miesiąca Msza św. o godz. 17.30 za dobroczyńców naszej parafii.

4. 5 stycznia, w pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziękczynna za Dar Eucharystii.

5. 6 stycznia, w piątek obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), błogosławimy kredę. Msza św. w języku polskim o godz. 8.30., w języku litewskim o godz. 17.30. W pierwszy piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

6. 7 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.20 śpiewamy godzinki Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 10.00. Po Mszy św. odmawiamy litanię Loretańską.

7. W tym tygodniu we wtorek od godz. 10.30 kolęda odbędzie się na ulicy Arnionių (oprócz bloków wielomieszkaniowych) i Fabriko skg.; w środę od godz. 11.00 na ulicy Vilniaus (oprócz Pentagonu); w czwartek od godz. 10.00 na ulicach Gamyklos i Arnionių (bloki wielomieszkaniowe), w sobotę od godz. 11.00 na ulicach Tylioji, Pakalnės, Taikos, Smėlio, Statybininkų, Malūno.

8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.