VI VELYKŲ SEKMADIENIS/VI NIEDZIELA WIELKANOCN

1. Penktadienį, gegužės 31 d. švenčiame Švč. M. Marijos Apsilankymo šventę ir pradedame maldų Šventajai Dvasiai devyndienį.

2. Sekmadienį, birželio 2 d. švenčiame Tėvo dieną. Šv. Mišiose meldžiamės sudėtinėmis intencijomis už gyvus tėvus.

3. Pirmadienį, birželio 3 d. šv. Mišiose meldžiamės už mirusius tėvus.

4. Birželio 7 d., penktadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Vilniaus Kalvarijas dalyvauti Kalvarijų Kryžiaus kelio pamaldose. Vilniaus arkivyskupijos pagrindinės Sekminių iškilmės vyksta Vilniaus Kalvarijų parapijoje, o mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kančios kelio apmąstymas ruošia mus Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmei. Iš Pabradės išvykstame birželio 7 d. 9.00 val. sugrįžtame apie 16.00 val.

5. Birželio 8 d. 12.00 val. šv. Mišių aukai mūsų bažnyčioje vadovaus vysk. Arūnas Poniškaitis ir suteiks mūsų jaunimui Sutvirtinimo sakramentą.

6. Kviečiame skaityti katalikišką spaudą, kurią galima rasti prie išėjimo iš bažnyčios. Yra nauji Artumos žurnalo numeriai.

1. W piątek 31 maja obchodzimy wspomnienie Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny oraz rozpoczynamy Nowennę do Ducha świętego.

2. W następną niedzielę, 2 czerwca obchodzimy dzień Ojca. Mszę św. sprawujemy w intencjach składkowych za żywych ojców.

3. Za zmarłych ojców Msza św. składkowa będzie sprawowana w poniedziałek 3 czerwca o godz. 17.30.

4. 7 czerwca, w piątek zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Wileńskiej na wspólne nabożeństwo Kalwaryjskiej Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo będzie sprawowane w ramach przygotowań do uroczystości odpustowej Zesłania Ducha św. Wyjazd z Podbrodzia od kościoła o godz. 9.00, powrót do Podbrodzia około godz. 16.00.

5. 8 czerwca, w sobotę o godz. 12.00 Mszy św. w naszym kościele będzie przewodniczył ks. bp Arūnas Poniškaitis podczas której nasza młodzież przystąpi do sakramentu Bierzmowania.

6. Zapraszamy do lektury czasopism katolickich, które można znaleźć przy wyjściu z kościoła.