VERBŲ SEKMADIENIS/NIEDZIELA PALMOWA

1. Didįjį Penktadienį kviečiame 15.00 val. bendrai maldai į Dievo Gailestingumą. Po vainikėlio bus giedamos Viešpaties Kančios valandos. 16.30 val. eisime Kryžiaus kelią ir 17.30 val. švęsime Viešpaties Kančios pamaldas.

2. Didįjį Šeštadienį Velyknakčio liturgijai prašome su savimi atsinešti žvakes krikšto pažadų atnaujinimui. Vandenį pašventinimui prašome atsinešti savo.

3. Nuoširdžiai dėkojame Vladislavui ir Liucinai Jodzik bei firmai „Magrės baldai“ už choro pakilos bei klauptų pagaminimą.

4. Dėkojame Pabradės seniūnijos darbuotojams ir Robertui Vonsovič už pagalbą bažnyčios teritorijos apželdinimo darbuose.

5. Dėkojame visiems, kurie jau skyrėte 2% pajamų mokesčio už 2018 metus mūsų parapijų reikmėms. Kas dar tokiu būdu norėtų paremti mūsų bendruomenes, kviečiame tai padaryti iki Velykų. Pildymo formas ir rekvizitus galima rasti kanceliarijoje bei stikliniame kambaryje.

6. Velykų sekmadienį prasideda Dievo Gailestingumo savaitė, kurios metu meldžiamės už gyvus. Šv. Mišias už savo artimuosius galima užrašyti bažnyčios kanceliarijoje. Nuoširdžiai raginame ir kviečiame!

7. Prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti naujus spaudos leidinių „Magnificat“ bei „Artuma“ numerius.

1. W Wielki Piątek zapraszamy na godz. 15.00 na wspólną modlitwę do Miłosierdzia Bożego. Po koronce będą śpiewane godzinki ku czci Męki Pańskiej, o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i o godz. 17.30 nabożeństwo Męki Pańskiej.

2. W Wielką Sobotę na liturgię Wielkanocną prosimy przynieść ze sobą świece do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Wodę do poświęcenia przynosimy swoją.

3. Serdecznie dziękujemy dla państwa Władysława i Lucyny Jodzików oraz firmy „Magrės baldai”, za wykonanie podestu dla chóru i klęczników.

4. Dziękujemy dla pracowników starostwa Podbrodzia i dla pana Roberta Wąsowicza za pomoc w pracach ozielenienia terenu kościelnego.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 2% podatku dochodowego za rok 2018 na potrzeby naszych parafii. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby w ten sposób wesprzeć naszą parafie, to prosimy to zrobić do Wielkanocy.

6. W Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy tydzień Miłosierdzia Bożego, podczas którego zapraszamy do modlitwy za żyjących. Intencje na Msze św. za żywych można zapisać w kancelarii. Serdecznie zapraszamy