VIII EILINIS SEKMADIENIS / VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų aukas bažnyčios šildymui.

2. Kovo 1 d., pirmąjį mėnesio antradienį po 8.30 val. šv. Mišių kalbame Visų Šventųjų litaniją prie Gailestingojo Jėzaus paveikslo.

3. Kovo 2 d. – Pelenų trečiadienį pradedame Gavėnią. Šv. Mišios lietuvių kalba bus aukojamos 17.30 val., lenkų kalba – 8.30 val.

4. Kovo 3 d., pirmąjį mėnesio ketvirtadienį po 8.30 šv. Mišių Švč. Sakramento išstatymas ir padėkos už Eucharistijos dovaną malda.

5. Kovo 4 d. penktadienį švenčiame šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo iškilmę. Šv. Kazimiero relikvijas turime taip pat ir mūsų bažnyčioje. Šv. Mišios 17.30 val. Pirmąjį mėnesio penktadienį nuo 15.00 val. kviečiame į Švč. Sakramento adoraciją.

6. Lietuvos Caritas organizuoja finansinę pagalbą Ukrainai. Pinigines lėšas galima aukoti į specialią Lietuvos Caritas banko sąskaitą LT027300 0101 3718 2270 nurodant mokėjimo paskirtį Pagalba Ukrainai.

7. Maloniai prašome skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį už 2021 metus mūsų parapijos reikmėms. Nuo šių metų popieriniai prašymai nebus nagrinėjami. Vienintelis galimas būdas pateikti prašymą yra tik elektroninis. Mūsų parapijos rekvizitus galima rasti internetiniame puslapyje www.pabradesparapija.lt arba bažnyčios raštinėje.

8. Kviečiame gilinti savo tikėjimą skaitant katalikišką spaudą. Spaudos stende prie išėjimo iš bažnyčios galima rasti kovo mėn. Magnificat, bei naujus Artumos žurnalų numerius.

1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na ogrzewanie kościoła.

2. 1 marca, w pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 przy obrazie Jezusa Miłosiernego odmawiamy litanie do Wszystkich Świętych.

3. 2 marca, w środę Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msza św. w języku polskim o godz. 8.30, po litewsku o godz. 17.30.

4. 3 marca, w pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziękczynna za Dar Eucharystii.

5. 4 marca, w piątek obchodzimy uroczystość św. Kazimierza, Patrona Litwy. Relikwie św. Kazimierza przechowujemy też i w naszym kościele. Msza św. o godz. 17.30. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

6. Caritas Litwy organizuje pomoc finansową dla Ukrainy. Przekazać środki można dokonując przelewu na specjalne konto bankowe LT027300 0101 3718 2270 wskazując tytuł przelewu Pagalba Ukrainai.

7. Uprzejmie prosimy o przeznaczenie 1,2 % podatku dochodowego za rok 2021 na potrzeby naszej parafii. Od tego roku nie ma możliwości składania wniosków w formie papierowej. Jedyna możliwa forma jest tylko elektroniczna. Rekwizyty naszej parafii można znaleźć na stronie internetowej www.pabradesparapija.lt lub uzyskać w kancelarii.