V VELYKŲ SEKMADIENIS/V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Gegužinės pamaldas mūsų bažnyčioje vyksta kiekvieną diena nuo pirmadienio iki penktadienio 17.00 val. Maloniai kviečiame dalyvauti!

2. Šį šeštadienį, gegužės 25 d. mūsų bažnyčioje vyks vaikų I Komunijos iškilmė. Šv. Mišios lietuvių kalba 12.00 val.

3. Birželio 7 d., penktadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Vilniaus Kalvarijas dalyvauti Kalvarijų Kryžiaus kelio pamaldose. Vilniaus arkivyskupijos pagrindinės Sekminių iškilmės vyksta Vilniaus Kalvarijų parapijoje, o mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kančios kelio apmąstymas ruošia mus Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmei. Iš Pabradės išvykstame birželio 7 d. 9.00 val. sugrįžtame apie 16.00 val.

4. Birželio 8 d. 12.00 val. šv. Mišių aukai mūsų bažnyčioje vadovaus vysk. Arūnas Poniškaitis ir suteiks mūsų jaunimui Sutvirtinimo sakramentą.

5. Kviečiame skaityti katalikišką spaudą, kurią galima rasti prie išėjimo iš bažnyčios. Yra nauji Artumos bei Magnificat leidinių numeriai.

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku na godz. 17.00.

2. W sobotę, 25 maja w naszym kościele odbędzie się uroczystość I Komunii św. Msza św. po polsku o godz. 10.00

3. 7 czerwca, w piątek zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Wileńskiej na wspólne nabożeństwo Kalwaryjskiej Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo będzie sprawowane w ramach przygotowań do uroczystości odpustowej Zesłania Ducha św. Wyjazd z Podbrodzia od kościoła o godz. 9.00, powrót do Podbrodzia około godz. 16.00.

4. 8 czerwca, w sobotę o godz. 12.00 Mszy św. w naszym kościele będzie przewodniczył ks. bp Arūnas Poniškaitis podczas której nasza młodzież przystąpi do sakramentu Bierzmowania.

5. Zapraszamy do lektury czasopism katolickich, które można znaleźć przy wyjściu z kościoła.