ŠVENČIAUSIOJI TREJYBĖ / TRÓJCA ŚWIĘTA

1. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio 17.00 val. Kviečiame dalyvauti!

2. 2018 m. lapkričio 8 d. Popiežius Pranciškus paskelbė palaimintuoju mūsų tautietį Dievo tarną Mykolą Giedraitį. Tai džiugi žinia Lietuvai ir Lenkijai, kur ilsisi jo žemiškieji palaikai. Birželio 22 d. šeštadienį kviečiame vykti į piligriminę kelionę į Videniškius į iškilmingas Padėkos šv. Mišias už Garbingojo Mykolo Giedraičio paskelbimą palaimintuoju. Planuojame išvykti iš Pabradės 10.00 val. Užsirašyti galima raštinėje kunigo budėjimo metu.

3. Sekmadienį, birželio 23 d. švęsime Dievo Kūno ir Kraujo iškilmę. Devintinių procesija vyks prieš šv. Mišias lenkų ir lietuvių kalbomis ir prasidės maždaug 11 val. Eisime Žaliąja, Lauko, Darbininkų, Gamyklos gatvėmis ir Žaliąja gatve sugrįšime į bažnyčią. Maloniai kviečiame pagelbėti procesijos organizavime ypač vyrus nešti vėliavas ir baldachimą. Taip pat nuoširdžiai kviečiame įsijungi vaikus.

4. Kviečiame skaityti katalikišką spaudą, kurią galima rasti prie išėjimo iš bažnyčios. Yra nauji Magnificat, Artumos ir Kelionės žurnalų numeriai.

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 oraz na ofiarę Mszy św. o godz. 17.30.

2. 8 listopada 2018 roku papież Franciszek zaliczył w poczet błogosławionych naszego rodaka sługę bożego Michała Giedroycia. Z tej okazji w sobotę, 22 czerwca w Widzieniszkach odbędą się uroczystości dziękczynne. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Widzieniszek na Mszę św. Planujemy wyjazd z Podbrodzia o godz. 10.00. Zapisać się można w kancelarii parafialnej.

3. 23 czerwca w niedzielę obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Procesja wyruszy po Mszy św. ulicą Žalioji, Lauko, Darbininkų, Gamyklos i ulicą Žalioji wrócimy do kościoła. Procesja odbędzie się w dwóch językach po polsku i po litewsku. Serdecznie zapraszamy do pomocy zwłaszcza mężczyzn do niesienia chorągwi i baldachimu oraz dzieci do udziału w procesji.

4. Zapraszamy do pogłębiania swojej wiary poprzez lekturę prasy katolickiej, którą można znaleźć przy wyjściu z kościoła.